Турнір «Диво-шашки» у Турці став міжнародним

16 січня 19:09
Переглядів: 190
шашки

Учора в Турківській школі-інтернаті львівської області завершився щорічний, сьомий поспіль шашковий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах». Він тривав з 10 по 14 січня.

Цьогорічне змагання юних спортсменів мало статус міжнародного. Про це сьогодні, 15 січня.

Нагадаємо, якщо в попередніх турнірах брали участь по 8-10 команд юних шашкістів із різних міст та областей України, то на змагання цьогорічних «Диво-шашок у засніжених Карпатах» приїхали молоді спортсмени з м. Тирасполя (Придністровська республіка), а також російського міста Сєверодвінська. А загалом тут мірялися силами 19 команд.

Перші два місця між собою розділили команди шашкістів із придністровського м. Тирасполя та нашої Вінниці-1. Третю сходинку посіли любителі клітинкової гри з івано-франківської області.

Команди-переможці нагороджені кубками, медалями, а також дипломами. Всі інші учасники міжнародного турніру «Диво-шашки у засніжених Карпатах» отримали солодощі та подарунки – м’які іграшки.

Для учасників шашкового турніру у вільний час було організоване змістовне дозвілля – екскурсії краєм Бойківщини, побували в гостях у прикордонників, на районному конкурсі вертепів, а також самі колядували.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: