Турнір Галицька зима кличе в гості юних футболістів

01 січня 11:38
Переглядів: 321
гол
З 15 січня по 7 березня у Львові відбудеться IV Дитячо-юнацький турнір з футболу «Галицька зима-2014». Організатором змагань виступає Дитячо-юнацький футбольний клуб «Галичина» з м. Львів. Учасниками є футбольні школи і академії з усієї України, а цього року турнір повинен отримати статус «міжнародного». Минулий турнір став ювілейним і найбільшим за кількістю учасників, в ньому прийняло участь 103 команди у дев’яти вікових категоріях, а це понад 1600 дітей з усієї України.

Турнір «Галицька зима» вже отримав багато схвальних відгуків і побажань, адже дає змогу юним футболістам вдосконалювати свою майстерність в матчах із сильними суперниками в умовах чесної спортивної боротьби, а тренерам і керівникам клубів обмінюватись своїм досвідом. Жоден гравець-учасник не залишається без уваги зі сторони  організаторів та отримає пам’ятні подарунки. 
 
«Галицька зима-2014» пройде у десяти вікових категоріях. В ньому візьмуть участь гравці 1997-2007 р-р.н. Змагання гравців 2000-2007 р-р.н. пройдуть в залі сучасного спортивного комплексу «Олімпік», а гравці 1997-1999  р-р.н поміряються силами на відкритих футбольних полях. 
 
Команди учасники проживатимуть і харчуватимуться в комфортабельних готелях і туристичних комплексах, що забезпечить їм повноцінний відпочинок. Для гостей Львова будуть проводитись екскурсії містом.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: