Турнір пам'яті Шулятицького-2018: календар матчів

18 лютого 21:30
Переглядів: 140
Шулятицьк

У понеділок, 19-го лютого в манежі Коледжу фізвиховання розпочнеться четвертий за ліком традиційний турнір пам'яті видатного прикарпатського футболіста, тренера та функціонера Юрія Йосиповича Шулятицького.

Організатором турніру виступає ДЮФК "Ніка-05" за підтримки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Дитячо-юнацької футбольної ліги області та Федерації футболу Івано-Франківської області.

За почесний трофей позмагаються 14 команд 2008 р. н., повідомляє сайт ДЮФК "Ніка-05". Цьогорічна географія учасників доволі широка - до Івано-Франківська завітають юнацькі команди з Кропивницького, Львова, Тернополя, Києва, Ужгорода, Хмельницького, Чернівців та Луцька. Честь нашого клубу на цьому турнірі захищатимуть вихованці Олександра Олександровича Єжова. Урочисте відкриття турніру відбудеться у понеділок, 19 лютого, у Манежі КФВ. Початок о 12:00.

До Вашої уваги календар матчів IV традиційного футбольного турніру пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького:

Група А

1. "Чемпіон" Тернопіль 
2. "ВулКан" Київ 
3. "НІКА-05" Івано-Франківськ 
4. "Карпати" Львів 
5. "Юність" Чернівці 
6. "Новатор" Хмельницький 
7. "Зірка ІІ" Кропивницький

Група Б

1. ДЮСШ Городенка
2. СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ
3. ДЮСШ №3 Івано-Франківськ
4. СДЮСШОР Ужгород
5. "Еліта+" Бучач
6. "Адреналін" Луцьк
7. "Зірка" Кропивницький

19.02.2018 (понеділок)

9:00 А "НІКА-05" - "Зірка ІІ"
9:25 Б "Прикарпаття" - "Зірка"
9:50 Б "Прикарпаття" - ДЮСШ №3
10:15 Б "Зірка" - ДЮСШ №3
10:40 А "НІКА-05" - "Карпати"
11:05 Б ДЮСШ Городенка - "Прикарпаття"
11:30 А "ВулКан" - "Карпати"
12:00 Урочисте відкриття змагань
12:35 Б ДЮСШ №3 - ДЮСШ Городенка
13:00 А "Чемпіон" - "Юність"
13:25 А "ВулКан" - "Новатор"
13:50 Б ДЮСШ №3 - "Адреналін"
14:15 А "Новатор" - "Чемпіон"
14:40 Б "Еліта+" - СДЮСШОР Ужгород
15:05 А "Чемпіон" - "Зірка ІІ"
15:30 Б "Юність" - "Новатор"
15:55 Б "Адреналін" - СДЮСШОР Ужгород
16:20 Б "Еліта+" -  "Адреналін"
16:45 Б СДЮСШОР Ужгород - "Зірка"

20.02.2018 (вівторок)

8:30 А "Зірка ІІ" - "Юність" 
8:55 А "Карпати" - "Чемпіон" 
9:20 А "НІКА-05" - "ВулКан" 
9:45 А "Юність" - "Карпати" 
10:10 А "Чемпіон" - "НІКА-05" 
10:35 А "Новатор" - "Зірка" 
11:00 А "НІКА-05" - "Юність" 
11:25 А "Карпати" - "Новатор" 
11:50 А "ВулКан" - "Чемпіон" 
12:15 Б "Зірка" - "Еліта+" 
12:50 Б ДЮСШ Городенка - СДЮСШОР Ужгород 
13:15 Б "Прикарпаття" - ДЮСШ №3 
13:40 Б "Адреналін" - "Зірка" 
14:05 Б "Еліта+" - ДЮСШ Городенка 
14:30 Б СДЮСШОР Ужгород - "Прикарпаття" 
14:55 Б ДЮСШ Городенка - "Адреналін" 
15:20 Б "Прикарпаття" - "Еліта+" 
15:45 Б ДЮСШ №3 - СДЮСШОР Ужгород

21.02.2018 (середа)

8:30 А "Юність" - "ВулКан" 
8:55 А "Новатор" - "НІКА-05" 
9:20 А "Зірка ІІ" - "Карпати" 
9:45 Б "Адреналін" - "Прикарпаття" 
10:10 Б "Еліта+" - ДЮСШ №3 
10:35 Б "Зірка" - ДЮСШ Городенка

Стикові матчі:

11:00 7А - 7Б 
11:25 6А - 6Б 
12:00 5А - 5Б 
12:25 4А - 4Б 
12:50 3А - 3Б 
13:15 Матч за третє місце 2А - 2Б 
13:40 ФІНАЛ 1А - 1Б

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: