Турнір з міні-футболу зібрав у Тернополі чотири команди

18 листопада 12:00
Переглядів: 103
міні-футбол

Команди «Педліцей», «Аляска», «Старт» та «Фаворит» стали учасниками турніру з міні-футболу, присвяченому Дню зародження футболу. Такий захід відбувся на спортивному майданчику в парку «Національного Відродження» і Тернополі. Незважаючи на досить прохолодну погоду, було спекотно від емоцій та духу запеклої боротьби, який панував на полі.

У нелегкій боротьбі перше місце здобула команда «Педліцей» у складі: Івегеш Віктор, Малущук Андрій, Когут Микола, Когут Іван, Кривобедрий Арсен, Білик Юрій, Кожоба Арсен. Друге місце посіла команда «Старт»: Константинів Віктор, Середа Остап, Патра Іван, Поворознюк Ігор, Гуменний Руслан, Музика Андрій. Третіми були футболісти із команди «Аляска»: Курило Сергій, Мартинюк Андрій, Пінчак Тарас, Слободян Назар, Юнусов Тімур, Жлобицький Назар.

Грамоти та медалі переможцям вручив начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Микола Круть.

Організували турнір КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» та управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради за сприяння Тернопільської обласної федерації футболу. Організатори змагань висловлюють вдячність за допомогу в організації змагань футбольному клубу «Чемпіон» та фірмі«VIKNAROFF» - виробнику металопластикових конструкцій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: