"ТВД" – переможець турніру Андрея Шептицького

24 липня 10:23
Переглядів: 547
Андрей Шептицький

Три м’ячі у фіналі забив Андрій Котельник

Видовищним і багатим на голи видався вирішальний матч турніру з футзалу, приуроченого 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. Львівські команди «ТВД» і «Карпати», у складах яких виступали чимало відомих у недалекому минулому майстрів «малого» м’яча (Юрій Хавер, Віталій Кадира, Володимир Валявка, Леонід Маковський, Тарас Фок, Сергій Тригубець і т.д.), і у фіналі продемонстрували нев’янучу майстерність, потішивши глядачів, які зібралися на новозбудованому футзальному майданчику будівельної компанії «ТВД».

Проявив свій бомбардирський хист у фіналі й відомий львівський боксер Андрій Котельник, котрий нещодавно завершив кар’єру професійного боксера, а свою спортивну форму підтримує з колегами із «ТВД» на футзальному майданчику. Саме його три влучні удари у фіналі допомогли команді «ТВД» контролювати події на полі й диктувати свої умови гри супернику, який відзначився першим влучним ударом у фіналі, але потім змушений був відігруватися. Врешті-решт, пішовши на останній штурм воріт «ТВД» із п’ятим польовим, «карпатівці» отримали м’яч у порожні ворота від досвідченого голеадора «ТВД» Леоніда Маковського. У підсумку, 5:3 – перемога команди «ТВД», яка таким чином увійшла в історію як перший переможець турніру митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Отож, підсумовуючи увесь доволі тривалий (8-23 липня), як для аматорів, турнір варто зазначити, що попри відмову від участі в останній момент кількох команд, він вдався. У кожному матчі – багато забитих м’ячів, що завжди подобається уболівальникам. Головні ж підсумки турніру й вшанування усіх лауреатів відбудеться у суботу, 25 липня, о 18-й годині в церкві Святого Юра, куди ми запрошуємо своїх колег-журналістів. Повірте, буде цікаво й незабутньо.

Роман ЦЮНЯК

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: