Творча боротьба на кубку НФК "Ураган". Підсумки конкурсної програми другого дня шкільного турніру

19 листопада 09:00
Переглядів: 82
Ураган

Шкільний турнір з футзалу тільки набирає обертів, а це означає, що на спортивному майданчику вирує справжня доросла боротьба за шкільну мрію. Щосуботи юні футзалісти змагаються за титул чемпіона і демонструють емоційну та безкомпромісну гру. Втім, на майданчику панують не тільки спортивні пристрасті, а й танцювальні. Другий ігровий день був не на жарт спекотним, адже ознаменувався ще й хореографічними батлами - танцювальними талантами вражали три школи. Приємно, що школярі потішили не тільки хореографічними номерами, а й нестримною підтримкою…

Дівчатка із ЗШ №26 подарували всім динамічний та змістовний танець, який нікого не залишив байдужим. Вразили школярки і постановкою, костюмами і синьо-жовтими помпонами. Та черлідерки не обмежилися тільки виступом на майданчику, весь матч дівчата невпинно підтримували своїх хлопців. "26-а - супер-клас, переможе всіх нараз. 26-а перемагає, всіх суперників здолає", - скандували дівчата.

Не пасла задніх і ЗШ №13, яка представила чималеньку групу підтримки. Хлопчики та дівчатка щиро вболівали за футзалістів і ні на мить не припиняли підтримувати спортсменів речівками: "13-а школа – молодці, переможемо вас усіх. 13-а – супер, 13-а – клас, наші хлопці переможуть вас". "Треба гол, треба два, треба Кубок "Ураган", - не стихали вболівальники. Та найбільше школярі вразили на спортивному майданчику. У вишиванках та з динамічною хореографією черлідери подарували всім неймовірні емоції. Ізюминкою танцю став брейк-данс від хлопчиків, які по черзі здивували танцювальними па.

Потішили присутніх і черлідерки із Гімназії №2. Барвисті вишиванки, синьо-жовті стяги, помпони і щирі посмішок танцюристів подарували справжнє свято та феєрію емоцій. Активною була група підтримки і під час матчу. "Хлопці із гімназії грають у футбол, що нам всім потрібно? Нам потрібен гол!", - кричали вболівальники. "Треба гол, треба два, треба Кубок "Ураган", - безупинно підтримували своїх хлопців дівчатка.

Другий ігровий день вкотре довів, що шкільний турнір таки має таланти, і не тільки футзальні. Визначити кращих було не легко. Втім, титул кращих вболівальниць отримують дівчатка із Гімназії №2 та ЗШ №26, а кращими танцюристами стають вихованці ЗШ №13.

Другий ігровий день був неймовірно цікавим та захоплюючим, тому й не дивно, що приніс всім присутнім багато емоцій, а творчим колективам - море натхнення, яке ще не раз їм знадобиться, адже Шкільний турнір триває! А ми нагадуємо, що на Кубку НФК "Ураган" свій креативний потенціал може проявити абсолютно кожен школяр. Творіть сувенірну атрибутику, малюйте креативні плакати і картини, танцюйте, вболівайте та вигравайте цінні призи. Деталі в розділі Конкурси. Виграє тільки той, хто бореться!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: