Творчі баталії на Кубку НФК "Ураган". Підсумки першого ігрового дня

12 листопада 10:00
Переглядів: 85
Ураган

На шкільному турнірі з футзалу стартувало чотири конкурси креативу.

Минулого вікенду Шкільний турнір з футзалу повноправно повернувся на терени Прикарпаття, тож три десятка шкіл міста включилися у захоплюючий вир боротьби за головний трофей. Перший ігровий день видався не жарт цікавим та спекотним, і, відрадно, що не тільки завдяки футзальним дуелям. На Кубку НФК «Ураган» розпочалися конкурси кращих черлідерів та вболівальників, тому вже зі старту шкільного чемпіонату групи підтримки включилися у боротьбу за цінні призи.

Першими на спортивному майданчику здивували дівчата із ЗШ №18. Черлідерки відразу ж «запалили» своєю драйвовою композицією, тому у відповідь отримали цілком заслужені овації. Школярки вдало «прикрасили» свій виступ барвистими помпонами і віртуозними акробатичними трюками.

Не залишилася без танцювальної підтримки і ЗШ №15. Колектив дівчаток не жарт включився у танцювальний батл і виконав захоплюючий хіп-хоп. Активною була  і група підтримки ЗШ №21 – хлопці і дівчата щиро підтримували своїх футболістів. «Двадяцять перша! Двадцять перша!», - ні на мить не стихали вболівальники. Хорошим мотивом для спортсменів були і численні барвисті плакати, які ще більше надихали на перемогу.

Тож за палку та щиру підтримку вихованці ЗШ №21 стають кращими вболівальниками тижня. А от в танцювальній боротьбі оголошена бойова нічия. Але турнір тільки розпочався, тому попереду ще багато цікавого! Ставайте учасниками творчих конкурсів і вигравайте цінні призи!

Нагадаємо, що цьогоріч школярі міста можуть позмагатися у конкурсах кращих вболівальників, черлідерів, саморобок та малюнків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: