"Титан" - "Енергетик": битва аутсайдерів. Прев'ю

25 серпня 22:46
Переглядів: 194
Default Image

Завтра в сонячному Армянську (АР Крим) зійдуться аутсайдери чемпіонату України серед команд першої ліги - місцевий "Титан" та бурштинський "Енергетик". Обидві команди вкрай невдалорозпочали сезон. Армянці не можуть здобути жодного очка вже четвертий матч поспіль. А програшна серія "Енергетика" складає п'ять поєдинків.
"Титан" - "Енергетик"
Армянськ, стадіон "Хімік" (3 500 місць), 17:00.
Арбітр: Ноздрачов А.М (Харків)
Асистенти: Приймачук А.Г (Рівне), Пузанський Р.А (львів)
4-й арбітр: Шудрик Д.О (Сімферополь)
Інспектор ФФУ: Покідько І.Р (Полтава)
Лише минулого сезону армянська команда розпочала виступати в другій лізі ПФЛ. "Титан" одразу взяв на себе роль нахабного і непоступливого новачка, який може відібрати очки в будь-якого суперника. Складно було й бурштинцям грати з цією кримською командою. Вдома "Енергетик" програв 0:2. А от на виїзді бурштинці зуміли здобути мінімальну, але надзвичайно важливу перемогу - 1:0. Завтрашні суперники мають багато спільного. Обидві команди фінансуються потужними підприємствами, але в той же час не можуть похвалитися надто великим бюджетом. Мінімальне, але стабільне фінансування - та основа, на якій функціонують клуби. Збереження прописки в першій лізі - завдання, яке з сезону в сезон стоятиме перед армянцями та бурштинцями.
Після нічиї в Одесі (1 тур) бурштинці не можуть набрати жодного очка п'ять матчів поспіль. Стілець під наставником команди вже хитається досить сильно. Гра в Армянську може стати останньою, в якій Богдан Блавацький керуватиме діями "Енергетика". Провал селекційної служби влітку та епідемія травм - саме ті причини, що призвели до теперішнього стану справ у команді. Армянський "Титан" перебуває в подібному становищі. Команда програла чотири останні матчі. Щоправда, в кожному з поєдинків "титанці" мали шанси "зачепитися" за очки. Та не судилося.
Завтрашня гра стане визначальною для обох колективів. Перемога може вдихнути надію на подальші успіхи, поразка - лише поглибить кризовість ситуації.
 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: