"Титан" (Покровське) - "Ураган" (Івано-Франківськ): анонс матчу

18 листопада 09:00
Переглядів: 89
Ураган локомотив

"Титан" (Покровське) - "Ураган" (Івано-Франківськ)
18 листопада 2017 року. Запоріжжя. Палац спорту "Запоріжалюмінбуд" - 13.45
Арбітри: Гора (Київ), Макаренко (Радомишль). Спостерігач арбітражу: Банасько (Київська обл.)

Вдруге поспіль покровський "Титан" проводитиме домашній поєдинок у Запоріжжі.

Нагадаємо, що домашня арена покровської команди - спорткомплекс "Юність" - до Нового року перебуватиме у ремонті. Тому, підопічні Дмитра Камека проводитимуть свої домашні ігри у Запоріжжі. Одну вже провели (обіграли "Епіцентр К Авангард"), тому був зроблений висновок, що запорізький Палац спорту "ЗАБ" - фартовий для Мельника та компанії.

Тепер ця арена має довести свій фарт у матчі з "Ураганом", який після першого кола несподівано для всіх посідає останнє місце і поки що ніяк не може з нього вибратись. Тому, для підопічних Максима Павленка дуже важливо розпочати друге коло з виїзної перемоги над "Титаном". Наскільки ця місія буде вдалою - покаже сам поєдинок.

А він буде важливим для обох команд. Принаймні, турнірне становище обох команд зобов’язує грати на перемогу. Про ситуацію щодо "Урагану" ми вже сказали, а от щодо "Титану", то тут набагато простіше. Покровці женуться за "Соколом", і в них є стимул та бажання змістити "соколят" з поточного першого місця. Тому, "титанам" теж є, заради чого перемагати.

Прес-служба Асоціації футзалу України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: