"Титан-Зоря" - "Ураган". Анонс матчу

26 вересня 23:11
Переглядів: 139
ураган сумду

Перед тим, як писати анонс цього матчу, хотілося б повернутися на кілька років назад, а заодно і помріяти.

Як ми пам'ятаємо, кілька років тому команда з Покровського була серед кандидатів на потрапляння в Екстра-лігу. Але не зрослося. А шкода - той "Титан" міг цілком реально стати грозою авторитетів. А "Ураган" тоді був на ходу. На жаль, зараз обставини складаються так, що з часом у обох команд дещо змінилися пріоритети. В Івано-Франківську в одну мить сталася зміна поколінь. Склад "Титану-Зорі" теж змінився, але все-таки дещо лишилося: покровчани, за традицією, сильно грають вдома. Тому, "ураганівцям" буде нелегко.

В принципі, можна згадати про те, що нинішній "Ураган" майже повністю вийшов з Першої ліги, де грав у минулому році. "Титан-Зоря" минулий сезон теж провів у другому за рангом дивізіоні українського футзалу. Але, на відміну від "Титану-Зорі", честолюбні дублери "Урагану", які нині поповнили основний склад, пробилися в Топ-8, де, щоправда, особливих лаврів не знайшли. Але тепер обидві команди зустрінуться на новому рівні, і ця дуель напевно стане точкою відліку в історії взаємин цих клубів у рамках Екстра-ліги.

На боці "Урагану", безумовно, молодість гравців. Але в той же час вона може і зіграти з підопічними Івана Скіцка злий жарт. Особливо в такому поєдинку, де суперник начебто по класу і рівний, але в той же час - і досвідчений, і добре грає вдома. Хоча про нинішній "Ураган" можна сказати, що це - команда, яка грає краще на виїзді, ніж удома. І це вже козир у рукаві "драконів". Чи впораються з цим козирем підопічні Віталія Соломки - питання, на яке вони і повинні дати відповідь в цій грі.

"Титан-Зоря" - "Ураган". 27 вересня. 12:30. Покровське. Спорткомплекс "Юність".


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: