Тиждень дій "Футбол для всіх, доступ для всіх"

21 квітня 21:50
Переглядів: 149
гол

Центр доступу до футболу в Європі (Centre for Access to Football in Europe (CAFЕ) оголошує про початок Тижня дій «Футбол для всіх, доступ для всіх», який пройде в Україні та Польщі в період з 18 по 26 квітня 2015 року в рамках проекту надбання УЄФА ЄВРО-2012. 

Спільний проект Центру доступу до футболу у Європі і Прем’єр-ліги України, який проходитиме вже втретє – націлений на те, щоб звернути увагу громадськості до питання безбар'єрності та доступності футболу для вболівальників з обмеженими фізичними можливостями. 

Тиждень дій отримав велику підтримку в обох країнах від чільних фігур в світі футболу, в тому числі від генерального директора Прем'єр-ліги України Петра Іванова: 

«Від імені Прем'єр-ліги хотілося б висловити Центру доступу до футболу в Європі вдячність за проведення акції Тиждень дій CAFE «Футбол для всіх, доступ для всіх», яка вже не перший рік проводиться у рамках Чемпіонату України з футболу та була підтримана клубами Прем’єр-ліги. Ми твердо впевнені, що завдяки подібним заходам, футбол стає більш доступним для всіх шанувальників цієї гри, в тому числі для вболівальників з обмеженими фізичними можливостями. 

Бути частиною футбольного свята на стадіоні – це незабутні враження в житті кожної людини. Сподіваємося, що нашими спільними зусиллями ми зможемо покращити доступ до улюбленої гри мільйонів для всіх вболівальників без виключення. Total football – Total access».

В рамках Тижня дій CAFE нагородить спеціальною відзнакою клуби, стадіони і вболівальників з особливими потребами, які зробили особливий внесок в покращення доступності футболу та активну підтримку фанруху серед вболівальників з особливими потребами. 

ДОВІДКА

Центр доступу до футболу в Європі (Centre for Access to Football in Europe (CAFЕ) – європейська благодійна організація, яку було створено для покращення доступу до футболу для вболівальників з обмеженими можливостями. Її лозунг – «Футбол для всіх, доступ для всіх». 

CAFE був офіційною благодійною організацією турніру УЄФА ЄВРО-2012. Також перед чемпіонатом та під час нього CAFE втілював в життя соціальний проект УЄФА Respect Inclusion – Football with No Limits («Поважай безбар'єрність – Футбол без обмежень»), який отримав своє продовження в проекті надбання УЄФА ЄВРО-2012 в Україні та Польщі. 

Більше інформації про CAFE та Тиждень дій «Футбол для всіх, доступ для всіх» можна знайти на сайтіwww.cafefootball.eu або www.cafefootball.eu/uk/tizhden-diy, або зв'язавшись з нами за допомогою електронної пошти info@cafefootball.eu, по телефону +44 (0) 1244 893586 або по скайпу cafe-football

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: