"Тиждень футболу" від УЄФА

24 січня 23:05
Переглядів: 332
уєфа

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно заявив, що нова концепція «Тижня футболу» , в рамках якої європейські відбіркові матчі будуть проходити протягом шести днів з четверга по вівторок, зміцнить позиції футболу на рівні збірних.

На прес-конференції після зустрічі Виконавчого комітету УЄФА в Ньоні Інфантіно заявив:

«УЄФА прагне підвищити якість і привабливість футболу на рівні збірних, і концепція «Тижня футболу» допоможе додати міжнародному футболу новий, свіжий вигляд. Нові правила набудуть чинності з кваліфікації ЄВРО-2016 і залишаться в силі в наступних європейських відбіркових циклах».

«Тиждень футболу» означає, що тепер матчі національних команд будуть проходити протягом шести днів - з четверга по вівторок. Тепер в кожен день «Тижня футболу» проводитиметься від восьми до десяти поєдинків, тоді як раніше 20-30 матчів гралися в один день. Матчі будуть починатися у фіксований час : 18:00 СЕТ і 20:45 СЕТ по вихідних, а також 20:45 СЕТ у четвер, п'ятницю, понеділок та вівторок. Спарені матчі гратимуться за наступною схемою - четвер / Неділя, п'ятниця / понеділок або суботу / Вівторок.

"Тиждень футболу" дозволить уболівальникам дивитися матчі збірних на вихідних. У кваліфікації ЄВРО-2012 лише 26 матчів з 245 були зіграні в суботу або неділю. Тепер же на вихідних відбудеться як мінімум 33% від загального числа зустрічей, що дає любителям футболу великі можливості. Раніше цей показник становив лише десять відсотків.

«Уболівальники отримають можливість бачити більше матчів збірних на вихідних, ніж раніше. Виграють від цього і представники телевізійних компаній. Національні асоціації отримають чіткий графік і стабільний дохід. Ну а футбол на рівні збірних вийде на перший план. Це чудові новини для футболу і всіх його шанувальників», - додав Інфантіно.

Раніше за великого числа матчів, які проходили в один час, вболівальники могли подивитися всього один поєдинок у день. У рамках нової концепції «Тижня футболу» матчі будуть розподілені більш рівномірно, в результаті чого шанувальники футболу отримають як мінімум в чотири рази більше можливостей стежити за відбірковими зустрічами в європейській зоні у прямому ефірі.

Щоб дотримати чесність, розклад буде складено так, щоб збірні провели приблизно однакове число матчів в кожен конкретний день «Тижня футболу». В інтересах нейтральних уболівальників матчі провідних команд будуть розводитися по різних днях. Наприклад, якщо Італія буде грати в четвер, то Німеччину поставлять на п'ятницю, а Іспанію - на суботу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: