U-14: ФК "Львів" бойова нічия у Львові

20 жовтня 16:00
Переглядів: 82
U-14 ФК «Львів»

Вихованці Ореста ШВЕЦЯ, гравці 2002-го року народження, розійшлися миром у матчі проти ужгородського СДЮШОР. Рахунок двобою – 1-1

ФК «Львів» Ю-14 – «СДЮШОР» Ужгород –  1-1 (1-0)

ФК «Львів» U-14: Малоїд Дмитро, Кусий Остап, Поврозник Юрій, Підлужевич Данило, Петришин Богдан, Барчишин Ярослав, Цар Микола, Комарець Максим, Фадевич Святослав, Пінчук Василь, Мавдрик Роман. На заміну виходив – Ожибко Максим. Тренер – Орест ШВЕЦЬ, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК.

Гра виявиласяя досить не поганою, зважаючи на те, що гості – СДЮШОР – є хорошим колективом. У першому таймі вихованці нашої школи змарнували два виходи один в один, мали ще ряд моментів, однак, відзначитися змогли тільки одного разу. Святослав Фадевич отримав хорошу передачу на хід, вийшов на побачення із ужгородським голкіпером і своєї нагоди не змарнував – 1-0!

Перші двадцять хвилин другого тайму також проходили під контролем Львівських Левів, однак, наприкінці зустрічі наші хлопці чомусь фізично підсіли, почали з’являтися проблеми на лівому фланзі. І, як не прикро, але черговий простріл гравець СДЮШОРу чітко замкнув, коли на табло закінчився, і основний, і додатковий час…1-1 у підсумку.

Орест ШВЕЦЬ: «Загалом ми переграли суперника, однак далось взнаки те, що команда наша ще на стадії формувавння. Я пробую гравців на різних позиціях, шукаю найкращий варіант командної гри. Жаль, але ще бракує уваги, награності й фарту на останніх хвилинах».

А 24-го жовтня городяни вже завітають і самі до Закарпаття, щоправда суперником стане інший тамтешній клуб – «Говерла» Мукачево.