U-14: ФК "Львів" – "Буковина" Чернівці - 1:1 (1:0)

04 жовтня 19:32
Переглядів: 145
Футбол

Вихованці Ореста ШВЕЦЯ, гравці 2002-го року народження, розійшлися миром із чернівецькою «Буковиною». Рахунок матчу – 1:1

ФК «Львів» Ю-14 – «Буковина» Чернівці – 1:1 (1:0)

ФК «Львів» U-14: Малоїд Дмитро, Поврозник Юрій, Підлужевич Данило, Білик Віталій, Барчишин Ярослав, Татарін Данило, Комарець Максим, Фадевич Святослав, Пінчук Василь, Мавдрик Роман, Ожибко Максим.

На заміну виходили: Лопушинський Тарас, Кусий Остап, Лещук Сергій.

Тренер – Орест ШВЕЦЬ, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК.

На початку першого тайму вболівальники могли спостерігати рівне протистояння, згодом «Буковина» додала «обертів», однак із натиском гостей ФК «Львів» U-14 справився. А далі, завдяки індивідуальним діям Максима Комарця, городяни повели у рахунку. Комарець, отримавши м’яча в 16-ти метрах від воріт чернівчан, будучи справа, змістився у центр і зряче проштовхнув «круглого» у дальній кут воріт, впіймавши тамтешнього воротаря на протиході, 1-0!

У другому таймі Леви дещо розслабилися, за що і поплатились, отримавши аналогічний м’яч, 1-1. Далі забивати могли, як господарі так і гості. Двічі виходив сам на сам із воротарем «Буковини» Василь Пінчук, однак нагоди змарнував. Натомість наш воротар – Дмитро Малоїд – також не один раз виручив команду. 1-1 у підсумку.
Орест ШВЕЦЬ: «Вважаю рахунок закономірним. На другий тайм хлопці вийшли розслабленими, думали, що справу зроблено. Напевно, в пам’яті тримали дві перемоги над «Буковиною» в контрольних матчах під час міжсезоння».

Десятого жовтня сподіватимемось на звитягу наших футболістів у матчі проти «Ніки» з Івано-Франківська. Леви гратимуть на виїзді.