U-14: ФК "Львів" легко подолав у футбольному матчі команду з міста Тернопіль

29 вересня 09:29
Переглядів: 117
Футбол

Вихованці Ореста ШВЕЦЯ, гравці 2002-го року народження, здобули свої перші знакові три очки у Вищій дитячо-юнацькій футбольній лізі України і трапилося це в матчі проти одноліток із тернопільського ДЮСШ

U-14: ДЮСШ Тернопіль – ФК «Львів» 0:3 (0:1)

ФК «Львів» U-14: Малоїд Дмитро, Поврозник Юрій, Підлужевич Данило, Барчишин Ярослав, Татарін Данило, Цар Максим, Комарець Максим, Фадевич Святослав, Пінчук Василь, Мавдрик Роман, Ожибко Максим. На заміну виходили: Матусевич Володимир, Лопушинський Тарас, Кусий Остап, Стадник Роман, Лещук Сергій, Зелізко Ілля.

Тренер – Орест ШВЕЦЬ.

Гра, за словами тренера команди, була нервовою, футболісти помітно нервували, причому, з обох «сторін». Саме тому видовищності глядачі у першому таймі на футбольному полі не побачили. Однак, табло свої нулі таки змінило – це Василь Пінчук виявився першим на м’ячі, після того, як останній, відскочив від стійки тернопільчан, – 0-1!

Друге взяття воріт до свого ліку записав Роман Мавдрик. Наш гравець, після «сумбуру» в штрафному ДЮСШ, чітко ввігнав «смугастого» в сітку воріт команди-суперника, 0-2! А третій гол, по-царськи, забив Максим Цар. Отримавши шкіряного, вихованець школи «Львова», з-розвороту, лівою ногою, «засвітив» на табло – 0-3!

Орест ШВЕЦЬ: «Хлопці звикають до Чемпіонату, один до одного. З’явилася впевненість, боязнь зникає. Будемо прагнути в наступних матчах виглядати не гірше. Головне, що справилися з хвилюванням, було видно самовіддачу та старання».

Після трьох турів Леви займають шосту позицію, відстаючи від лідера на шість очок.

Наступний двобій городяни проведуть цієї суботи на стадіоні «Сокіл». Суперник – чернівецька «Буковина».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: