U-15: ФК "Львів" здолав івано-франківську "Ніку"

27 квітня 12:15
Переглядів: 122
Футбол

Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), на виїзді, перемогли івано-франківську команду

«Ніка» Івано-Франківськ U-15 – ФК «Львів» U-15 – 1-3 (1-1)

Поєдинок для наших юнаків розпочався доволі несподівано, оскільки вже на перших хвилинах помилка оборонця Шишковського призвела до пропущеного м’яча через пенальті, 1-0…

Однак, ще у першій 35-ти хвилинці, завдяки чудово виконаному штрафному удару, який здійснив Назар Ткач, рахунок на табло став 1-1.

Після того, як рахунок вирівнявся, було видно переживання у діях городян, оскільки дуже хотіли виграти.

На початку другого тайму Костянтин Гринюх метрів з 5-ти до воріт, чітко проштовхнув м’яча у сітку воріт «Ніки», 1-2! А ще через 20-ть хвилин, Ростислав Глушко гарно виконавши пенальті, встановив остаточний рахунок зустрічі – 1-3.

Роман МАРИЧ: «На початку зустрічі нам не вдалося справитися із психологічним хвилюванням, однак швидко налаштувалися на результат, повірили в себе і втілили перевагу. Дякую хлопцям. Далі на нас очікує не простий поєдинок проти «Мункач» Мукачево.

ФК «Львів» U-15:.Новак Віталій, Іваськів Денис (36 Папроцький Назар), Глушко Ростислав, Шишковський Олег, Токар Богдан, Дрига Максим (67 Мельничук Петро), Саламаха Артур (36 Хитрень Тарас), Ткач Назар (Вовкун Артем), Сенчишин Тарас, Токар Богдан, Савран Роман (55 Курило Володимир), Гринюх Костянтин (65 Сметанка Андрій).