U-17: "Карпати" – ПАОК – 1:2. Турнір Future Talents Cup

02 жовтня 17:31
Переглядів: 145
Футбол

Зважаючи на втрачену перемогу з «Марібором» та нічийний матч з «Партизаном», карпатівцям будь що треба було перемагати фаворита групи – грецький ПАОК. Ця команда прибула до Будапешта на турнір Future Talents Cup величезною делегацією, окрім серйозної групи гравців було чимало обслуговуючого персоналу. Цікаво й те, що ПАОК веде дуже активну роботу на дитячому трансферному ринку. Зокрема, цього літа клуб з Салонік викупив контракти п’ятьох талантів, які навчалися в інших командах. 

Окрім цього, троє гравців ПАОКа, які вийшли на поле проти академіків «Карпат», мають досвід постійних тренувань із першою командою. Таким чином, «зелено-білим» мало бути дуже не просто у боротьбі проти такої сильної команди. 

Зрештою, так воно й сталося – уже з перших хвилин греки почали давити і пресингувати львів’ян навіть на їхній половині поля. Біда у тому, що в «Карпат» практично нема досвіду виступів проти таких команд. Не можна сказати, що «зелено-білі» поступалися суперникам у боротьбі чи бажанні, але все ж рівень майстерності, зокрема й індивідуальної, у греків трохи вищий. У будь-якому випадку, перебування на турнірі такого високого рівня неодмінно піде молодим вихованцям клубу на користь, адже саме на таких змаганнях і можна отримати необхідний досвід. 

ПАОК забив на початку матчу, скориставшись гострою контратакою та прострілом з флангу. У той же час і оборона «Карпат» діяла максимально сконцентрованою, даючи гідну відсіч грецьким атакам. Не можна сказати, що в «левів» було багато шансів попереду, але зрештою, один момент таки вдалося втілити в гол. Після непоганої комбінації партнери вивели на ударну позицію Клима, який точно пробив у кут воріт. 

Але раділи карпатівці не довго – буквально ж перша атака греків після пропущеного гола завершилася взяттям воріт «левів». І знову ПАОК скористався точною передачею низом, а Александрос Ґарґалацідіс п’ятою перевів круглого до сітки – 2:1.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, але жодній зі сторін не вдалося вразити ворота суперника ще раз. Тож карпатівці програли, таким чином зайнявши третє місце у групі. До наступного раунду вийшли «Партизан» та ПАОК, але й «леви» отримали запрошення на весняну частину турніру, де будуть розіграні усі місця. Попрощавшись із прекрасним Будапештом, академіки вирушили до Львова – на них чекають матчі чемпіонату ДЮФЛ. 

«Карпати» (U-17) – ПАОК (U-17) – 1:2

Гол: Клим.

«КАРПАТИ»: Задерейко, Лещук, Дерман, Веремієнко, Січ, Пиріг, Малашевський, Донцов, Пецків, Клим, Деревецький. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: