U-19. Із Одеси з перемогою… "Чорноморець" Одеса – "Скала" Стрий – 0:2

23 листопада 18:00
Переглядів: 145
Скала

22 листопада відбувся матч 17-го туру першості країни серед юніорських команд сезону 2015/2016 років, у якому стрийська «Скала» на виїзді зустрічалася із одеським «Чорноморцем».

«Чорноморець» (Одеса) U-19 – «Скала» (Стрий) – 0:2 (0:1)

22 листопада 2015 р. 14 год. м. Одеса. Стадіон СОК «Люстдорф». 17 градусів. 250  глядачів. Арбітр – Владислав Дорош (Київ). Асистенти арбітра  Юрій Зоренко (Київ) та Кирило Хіміченко (Київська обл.). 4-й арбітр – Євген Петренко (Одеса). Директор Матчу ФФУ: Володимир Головко (Дніпропетровськ).

«Чорноморець»: 1. Іван Тюрін, 15. Євген Габатель-к., 4. Владислав Барський, 2. Микола Буряченко, 3. Михайло Тишкул, 20. Артем Селезньов (22. Вадим Свірчук, 78), 14. Денис Долінський, 19. Вадим Гранчар (18. Андрій Вареник, 46), 6. Вячеслав Цокан (6. Артур Адаменко, 84), 8. Микола Мусолітін (17. Данило Сластінов, 78), 10. Михайло Плахотнюк (7. Ярослав Захарченко, 64).

Резервні гравці: 12. Андрій Кожухар, 16. Дмитро Зайчек.

Старший тренер – Олександр Спіцин.

«Скала»: 1. Олег Білик, 27. Віталій Кузів, 18. Вадим Альохін, 13. Володимир Заїменко-к., 5. Назар Стасишин, 23. Артем Челядін (10. Євген Заїченко, 54), 11. Павло Тищук (8. Сергій Мельник, 62), 33. Роман Кузів, 9. Микита Корчемкін (99. Владислав Неберикут, 76),  77. Владислав Левчик,  7. Дмитро Заїкин (88. Валерій Сад, 69).

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло, 14. Святослав Мельник, 17. Валентин Марічев.

Старший тренер – Павло Кікоть.

Голи: Дмитро Заїкин (40), Владислав Барський (52-автогол).

Попередження: Євген Габатель (50) – Микита Корчемкін (21), Вадим Альохін (45), Валерій Сад (83), Владислав Левчик (90+3).

У попередньому турі поразка «Скали» у зустрічі із «Олімпіком» відкинула «малиново-зелених» з чола турнірної таблиці на третю позицію. А от одесити тоді, навпаки, провели наразі свою найкращу гру у цьогорічному чемпіонаті U-19, в гостях розтрощивши донедавна одну із найсильніших команд – дніпродзержинську «Сталь» - 4:1. Тому до другого поспіль виїзного матчу команда Павла Кікотя готувалася дуже ретельно.

Звітний матч для «Чорноморця» і «Скали» був четвертим у їхній історії протистоянь у чемпіонаті країни серед 19-річних команд. У попередніх трьох зустрічах було зафіксовано повний паритет: по одній перемозі кожної із команд та нічия. Навіть різниця м`ячів однакова – 3:3.

Цього разу сильнішими виявилися стрияни. На матч проти «Чорноморця» головний тренер «Скали» змушений був вдатися до ротації складу. Так, через дискваліфікацію гру пропускали Дмитро Баранов та Микита Демиденко.. Через травму, отриману у грі з «Олімпіком» не зміг взяти участь у зустрічі капітан команди Віталій Заторський. Не вийшли зі стартових хвилин і лівий півзахисник Євген Заїченко та його колега по лінії півзахисту Сергій Мельник. Вищезгаданих гравців замінили, відповідно, 17-річний Артем Челядін, для якого ця гра була дебютною у чемпіонаті U-19, а також Вадим Альохін, який грав у парі з Володимиром Заїменком у центрі захисту. Назар Стасишин прикривав позицію лівого захисника і відіграв просто блискуче. Лівого вінгера грав Роман Кузів, а Микита Корчемкін, який вже відбув дискваліфікацію, займав звичну позицію у центрі півзахисту.

Першу половину першого тайму трохи активніше провели господарі. Однак загрожували вони лише після стандартів. Так, спочатку на 8-й хвилині після навісу зі штрафного удар головою Миколи Мусолітіна був неточним, а на 15-й хвилині, коли Віталій Кузів справа порушив правила, зі штрафного поцілив у поперечку Денис Долінський.

«Скала», витримавши стартову активність господарів, поступово почала реально загрожувати воротам «Чорноморця». Так, на 28-й хвилині Микита Корчемкін знайшов справа Тищука, однак два удари поспіль нашого правого півзахисника парирував воротар господарів.

Однак і він не зміг нічого вдіяти під завісу тайму, коли гості провели швидку контратаку.  Челядін, який сам перехопив круглого у центрі поля, пройшов з ним метрів з тридцять, після чого шведою вирізав наліво на Заїкина. Дмитро вкотре продемонстрував свої бомбардирські якості, виконавши неймовірний за красою і виконанням удар у дальній кут з лівого флангу – 0:1.

Другу 45-хвилинку «Чорноморець» розпочав також жваво, і глядачі таки побачили гол…. однак у ворота одеситів. Гол вийшов курйозним. Олег Білик ближче до правого флангу виконував з ноги довгу передачу і смугастий, зачепивши голову центрального оборонця моряків Владислав Барського, якого активно пресингував Заїкин, перелетів через Івана Тюріна і закотився у ворота. Повівши у рахунку з двом`ячевою перевагою, стрияни почали грати за результатом. Для цього Павло Кікоть уже звично спочатку перемістив одного з двох нападників Владислава Левчика трохи назад, а згодом замінив і другого форварда Дмитра Заїкина. «Чорноморець» хоч і атакував, однак до загроз справа практично не доходила. Щось з`явилося лише коли в середині другого тайму на поле вийшов найкращий бомбардир Ярослав Захарченко, який відбув дискваліфікацію. Саме «сімка» господарів мав дві можливості відквитати хоча б один м`яч, коли двічі втікав після довгих передач із глибини поля. Однак спочатку Олег Білик вчасно вийшов із воріт і встиг заблокувати удар, а в другому випадку нашого воротаря, який необачно вийшов із воріт на 81-й хвилині, після навісної подачі з лівого флангу, встиг підстрахувати Володимир Заїменко.

«Скала» також мала кілька нагод, щоб довести рахунок до розгромного. Так, непогано увійшов у гру Євген Заїченко, який на 58-й хвилині пройшов центром поля трьох візаві, однак завершальний удар у нашогопівзахисника не вийшов. До речі, Заїченко цього разу грав на позиції центрального півзахисника і саме тут, він, схоже, почувається найкраще.

У підсумку заслужена перемога «малиново-зелених», які цього разу грали у резервній блакитній формі. Таким чином, команда Павла Кікотя зуміла реабілітуватися за поразку від «Олімпіка» і тепер з хорошим настроєм готуватиметься до заключної гри в цьому році проти львівських «Карпат», яка відбудеться на власному полі 29 листопада.