U-19: Представники львівських "Карпат" допомогли збірній України перемогти збірну Ірландії

13 жовтня 17:00
Переглядів: 151
U-19

Юніорська збірна України, віком гравців до 19 років, здобула перемогу у контрольному поєдинку на виїзді проти збірної Ірландії. У складі нашої команди зіграло двоє представників львівських «Карпат» – захисник Володимир Сениця та нападник Олексій Гуцуляк. Обидва «леви» провели на полі весь матч.

Окрім цього, Олексій Гуцуляк напряму долучився до перемоги – на 56-ій хвилині вінгер зрівняв рахунок у матчі після передачі Богдана Михайличенка, а вже через дві хвилини асистував Денису Баланюку, який встановив остаточний рахунок в матчі – 1:2 на користь України.

Нагадаємо, що цей матч проти Ірландії став другим для нашої збірної. Перед цим поєдинок завершився внічию 1:1. Окрім Гуцуляка та Сениці участь в тій грі взяв Василь Кравець.