U-19: "Шахтар" розгромив "Скалу"

04 червня 11:24
Переглядів: 112
скала

3 червня «Скала» вдруге за останні три дні зустрічалася з одним із головних претендентів на перемогу в чемпіонаті країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2014/2015 років – донецьким «Шахтарем».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Шахтар» (Донецьк) U-19 – 0:5 (0:2)

3 червня 2015 р. 16 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 30 градусів. 300 глядачів. Арбітр – Іван Салаш (Івано-Франківська обл.).Асистенти арбітра  Тарас Семанюк (Івано-Франківськ)  та Євген Гашков (Чернівці). 4-й арбітр – Олександр Кальонов (Львів). Суддівський спостерігач: Іван Кувік (Закарпатська обл.).

«Скала»: 1. Роман Герич (55. Ігор Фіяло, 53), 5. Назар Стасишин, 13. Володимир Заїменко, 3. Едуард Мись-к., 7. Олег Домальчук (4. Віталій Заторський, 58), 23. Дмитро Баранов, 8. Ігор Нистирюк (99. Євген Заїченко, 63),  77. Павло Тищук (11. Андрій Маляренко, 76), 9. Олег Квич, 88. Микита Корчемкін (17. Святослав Мельник, 86), 27.  Дмитро Заїкин (14. Сергій Мельник, 40).

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Шахтар»: 1. Олег Кудрик-к., 2. Ігор Кирюханцев, 3. Данило Сагуткін, 4. Микола Матвієнко, 5. Олег Гладченко, 6. Юрій Сеницький (15. Артур Авагімян, 60), 7. Денис Арендарук (14. Дмитро Шевченко, 78), 10. Олександр Піхальонок, 8. Андрій Коробенко, 9. Олександр Зубков (16. Володимир Грачов, 68), 11. Олександр Глагола (13. Ярослав Фурсов, 71).

Старший тренер – Валерій Кривенцов.

Голи: Олександр Зубков (13), Денис Арендарук (18), Олександр Піхальонок (62), Артур Авагімян (64, 77).

Попередження: Олег Домальчук (18) –  Юрій Сеницький (44), Володимир Грачов (69), Дмитро Шевченко (79).

Другий матч «Скали» та «Шахтаря» також завершився на користь молодих гірників. Більшість вважала, що «малиново-зелені» вдома зможуть дати справжній бій фіналісту Юнацької Ліги UEFA. Але не так сталося, як гадалося. Звітний матч став якби продовженням першого, що відбувся 31 травня на Полтавщині і де «помаранчево-чорні» здолали стриян – 4:0. Цього разу у воротах «Скали» побувало ще більше м`ячів – п`ять. І знову не обійшлося без пенальті у ворота «Скали». Як на мене, саме цей другий гол став вирішальним у моршинському поєдинку. А перше взяття воріт арбітр зафіксував на нещасливій 13-й хвилині, коли після довгої передачі зі своєї половини від Юрія Сеницького, «девятка» «Шахтаря» виграв верхову дуель в центральних захисників і з розвороту, другим дотиком поцілив у правий нижній кут воріт. А потім, через пять хвилин, Іван Салаш призначив сумнівний пенальті, вгледівши затримку рукою з боку Олега Домальчука «сімку» гірників. До того ж, арбітр показав лівому оборонцю «Скали» жовту картку. Якщо чесно, таких контактів під час відбувається безліч, однак арбітри це зазвичай не фіксують. Іван Салаш, як і його колега з полтавського матчу Павло Дубровець з Житомира, очевидної, іншої думки…

Після перерви донеччани впродовж 15-ти хвилин відзначилися ще тричі. На 62-й хвилині красивий дальній удар вийшов у невисокого на зріст Олександра Піхальонка, але ж і гравці «Скали» при цьому були пасивними спостерігачами.Ще через дві хвилини чергова діагональ на лівий фланг і Олександр Зубков як на ковзанах проходить Назара Стасишина і викладає круглого точнісінько на Артура Авагімяна, який трьома хвилинами перед цим вийшов на заміну. Останньому залишалося лише підставити ногу. Цей же Авагімян став автором і останнього пятого голу у ворота господарів. На 77-й хвилині центральний захисник «Скали» Едуард Мись чомусь вирішив піти в обводку і втратив мяч. Авагімян скористався наданим шансом і встановив остаточний рахунок матчу.

Знаєте, якось дуже легко далися «Шахтареві» дві поспіль перемоги над командою Павла Кікотя. Адже гірники не показали якоїсь яскравої гри. А молоді стрияни, очевидно, програли ці матчі ще до їх початку, злякавшись імені суперника. Адже в інших, навть програних поєдинках, «Скала» виглядала дуже гідно і не випадково впродовж чемпіонату перемагала і столичне «Динамо», і «Карпати» та й інші команди…

У інших матчах цього ігрового дня зафіксовано такі результати: «Чорноморець» (Одеса) – «Динамо» (Київ) – 0:1, «Карпати» (Львів) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 3:1, «Зоря» (Луганськ) – «Металіст» (Харків) – 2:0.

Наступний 14 тур, який буде останнім у цьогорічній першості, відбудеться 10 червня. «Скала» у цей день на виїзді зустрінеться з харківським «Металістом».