U-19: "Скала" перемогла "Динамо" 2:1

23 жовтня 16:11
Переглядів: 129
скала

22 жовтня юніори стрийської «Скала» у рамках 10-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга, вдома помірялася силами з однолітками із київського «Динамо». Цим матчем завершувалося друге коло першого групового етапу змагань.

«Скала» (Стрий) U-19 «Динамо» (Київ) U-19 – 2:1 (2:1)

22 жовтня 2014 р. 15 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 14 градусів. 400 глядачів. Арбітр – Олег Когут (Тернопіль). Асистенти арбітра Павло Новосад (Рівне) та Володимир Федунець (Тернопіль). 4-й арбітр – Олександр Шандор (Львів). Суддівський спостерігач: Олег Євстратов (Одеса).

«Скала»: 55. Ігор Фіяло, 7. Олег Домальчук, 3. Едуард Мись-к., 13. Володимир Заїменко, 4. Віталій Заторський, 69.  Дмитро Баранов, 11. Андрій Маляренко (17. Остап Павелко, 75), 44. Дмитро Товстоп`ят (8. Ігор Нистирюк, 60), 10. Богдан Іванченко (99. Євген Заїченко, 86), 9. Олег Квич (77. Станіслав Михалюк, 90+1), 27. Микита Корчемкін (88. Дмитро Заїкин, 60).

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Динамо»: 1. Дмитро Фастов, 18. Олександр Тимчик, 3. Сергій Чоботенко-к., 5. Владислав Приймак (17. Олександр Шарило, 55), 15. Олександр Масалов, 16. Владислав Дубінчак (2. Андрій Нестеренко, 46), 11. Ігор Нечай (14. Дмитро Лапа, 80), 8. Павло Оріховський, 9. Ігор Яровой (13. Денис Норенков, 46), 7. Ростислав Тарануха, 10. Олексій Щебетун (19. Михайло Удод, 73).

Тренер – Юрій Лень.

Голи: Дмитро Баранов (9, 27) – Олександр Масалов (34).

Попередження: Олег Квич (31), Ігор Нистирюк (79) – Владислав Приймак (54).

Попередній тур команди закінчили по різному. Стрийська «Скала» у Раві-Руській, показавши відмінний футбол, все ж поступилася лідеру – львівським «Карпатам». А київське «Динамо» вдома каменя на камені не залишило від ужгородської «Говерли» – 7:0. Отже, для того, щоб навесні продовжувати боротьбу за один із комплектів нагород, «Скалі» конче необхідно було перемагати, адже перед грою при рівній кількості проведених матчів столичні футболісти випереджали стриян на шість очок. І «Скала» зуміла досягнути поставленої мети, перемігши столичних футболістів абсолютно заслужено, як кажуть, по грі.

Свій попередній звіт після матчу «Карпати» - «Скала», який відбувався тиждень тому, ми закінчили словами, що «незважаючи на поразку, гра «Скали» заслуговує на увагу. А раз є гра, неодмінно прийде і результат». І не помилилися. Дійсно, команда Павла Кікотя з кожним матчем додає, демонструючи цікавий розумний сучасний футбол. Якщо, починаючи з перших турів, до команди не було питань лише в плані самовіддачі, жаги до боротьби, однак відчувалася певна незіграність та й пошук оптимального складу, то за ходом чемпіонату тренерський склад «малиново-зелених» поставив і командну гру, що відрізняється багатим тактичним арсеналом.

Звітний матч команда уродженця Київщини, вихованця школи столичного «Динамо» Павла Кікотя, розпочала дуже активно. Вже на 7-й хвилині Микита Корчемкін чудовою передачею вивів на побачення з воротарем Олега Квича, однак динамівців врятував воротар, а повторний удар нашого атакувального півзахисника з лінії воріт виніс центральний захисник. Однак не минуло й двох хвилин, як господарі таки відкрили рахунок. Опорний півзахисник «Скали» приборкав смугастого на підступах до штрафного майданчика, обігрався у стінку з Микитою Корчемкіним, і пробив повз Дмитра Фастова.

Другий гол відбувся менше, ніж за двадцять хвилин. На лівому фланзі Богдан Іванченко відпасував Баранову, який змістившись у центр невідпорно пробив з лівої у дальню дев`ятку. Гол-шедевр! До речі, схожий удар через дві хвилини після другого взяття воріт завдавав і сам Богдан Іванченко, однак круглий пролетів у кількох сантиметрах від правого верхнього кута.

Єдиний гол у відповідь команда Юрія Леня провела після пробиття зі штрафного і зрадливого рикошету. На 34-й хвилині арбітр призначив штрафний удар в метрах 23-х трохи ближче від центру до правого флангу. І після потужного удару Олександра Масалова, шкіряний, зрикошетивши від стінки, залетів у правий нижній кут воріт. Ігор Фіяло був безсилим у цьому епізоді.

Після перерви, хоча гості й пробували зрівняти рахунок, все ж стрийська команда була ближчою до того, щоб забити втретє, ніж кияни, щоб вирівняти становище. Чого варті лише два удари Дмира Товстоп`ята на 49-й хвилині та Богдана Іванченка на 57-й. В обох випадках «Динамо» рятував Дмитро Фастов, причому у другому випадку воротар виніс м’яча за допомогою ноги.

У підсумку стрияни завдали поразки першому чемпіону України U-19 і знову повернулися на третє місце у турнірній таблиці.

У матчі проти київського «Динамо» стрияни діяли за звичною схемою 1-4-2-3-1, яка давала позитивний результат й у переможних матчах проти «Волині» та «Говерли». З перших хвилин місце у воротах посів Ігор Фіяло. Лінія захисту: праворуч – Олег Домальчук, ліворуч – Віталій Заторський. Пара центральних оборонців – Едуард Мись та Володимир Заїменко. Опорні півзахисники – Дмитро Баранов та Дмитро Товстоп`ят. Вище них розташувався Ігор Андрій Маляренко. Флангові атакувальні півзахисники: праворуч – Олег Квич, ліворуч – Богдан Іванченко. Наконечником атак був Микита Корчемкін.

Цього ж дня відбувся ще один матч 10-го туру. «Говерла» вдома переграла луцьку «Волинь» - 3:1, що дозволило стрийській команді вийти на чисте третє місце. Отже, вся боротьба ще попереду…Наступний 11 тур, який відкриватиме третє коло першого групового етапу змагань,

відбудеться 29 жовтня. «Скала» у цей день вдома протистоятиме луцькій «Волинь», а львівські «Карпати» прийматимуть київське «Динамо». «Говерла» буде вільною від ігор.