U-19: "Скала" програла "Волині" 3:1

25 вересня 12:00
Переглядів: 175
Скала Кремінь

24 вересня стрийська «Скала» U-19 провела другий поспіль виїзний поєдинок у чемпіонаті України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга. Суперником «малиново-зелених» була луцька «Волинь». Цей матч розпочинав друге коло змагань для обидвох суперників.

«Волинь» (Луцьк) – «Скала» (Стрий) – 3:1 (1:0)

24 вересня 2014 р. 17 год. м. Луцьк. Стадіон «Підшипник». 9 градусів. 100 глядачів. Арбітр – Олег Когут  (Тернопіль). Асистенти арбітра  Євген Гашков (Чернівці) та Яна Сащина (Ужгород). 4-й арбітр – Андрій Яблонський (Тернопіль). Суддівський спостерігач: Віталій Шамич (Київ).

«Волинь»: 1. Андрій Марчук, 3. Михайло Байбула, 4. Роман Прошак-к.,  6. Сергій Мелінишин, 2. Максим Сороченко, 6. Сергій Мелінишин, 10. Олексій Зінкевич (16. Олег Білецький, 84), 5. Юрій Тетеренко (8. Арсен Кулина, 77),  13. Артем Форсюк (14. Іван Ковч, 60), 17. Артем Дудік (12. Владислав Панькевич, 86),  11. Сергій Петров (9. Юрій Романюк, 68),  7. Д. Маріотто (15. Дмитро Пітальов, 88).

Старший тренер – Роман Максим`юк.

«Скала»: 55. Ігор Фіяло, 5. Назар Стасишин, 3. Едуард Мись-к., 4. Віталій Заторський (14. Станіслав Михалюк, 76), 13. Володимир Заїменко, 44. Дмитро Товстоп`ят (31. Юрій Воробець, 37), 10. Богдан Іванченко (7. Олег Домальчук, 58), 69.  Дмитро Баранов (17. Остап Павелко, 85),  11. Андрій Маляренко (8. Євген Заїченко, 78), 9. Олег Квич, 27. Микита Корчемкін (88. Дмитро Заїкин, 76).

Старший тренер – Павло Кікоть.

Голи: Маріотто (22), Артем Дудік (70), Олексій Зінкевич (74) – Микита Корчемкін (54).

Попередження: Юрій Тетеренко (19), Артем Дудік (77), Олексій Зінкевич (78) – Богдан Іванченко (55), Олег Домальчук (86).

Гра між волинянами та стриянами мала принциповий характер. Саме «Скала» у матчі відкриття нового футбольного сезону завдала «хрестоносцям» першої болючої поразки в сезоні (0:2), та й у випадку перемоги будь-яка з команд відривалася від суперника на 3 та 2 очки, відповідно. У попередньому турі «Волинь» вдома завдяки «дублю» Артема Дудіка переграла «Говерлу» і випередила «Скалу», яка провела блискучий матч у Києві проти «Динамо», двічі ведучи у рахунку проти «Динамо», проте втримати перевагу не зуміла – 2:2.

Цього разу лучани зуміли реваншуватися за поразку на старті сезону, перемігши також з різницею у два м`ячі. Перший гол відбувся на 22-й хвилині. «Волинь» здобула право на подачу з кутового. Пішла подача, яку стрияни здавалося вже погасили, однак смугастий знову відлетів до гравця команди Романа Максим`юка, а спроба номер два була більш вдалою. Захисники «Скали» не встигли знову прикрити суперників і Маріотто вдало ногою зіграв на добиванні.

Після перерви стрияни досить швидко цей гол відіграли. Цікаво, що Микита Корчемкін забив гол у відповідь практично на тій же хвилині, що і  в попередній грі у Києві. Тоді, як відомо, його гол приніс нічию. У Луцьку Микита знову продемонстрував якості вправного форварда, отримавши передачу, він на високій швидкості обійшов кількох захисників і невідпорно пробив у ворота… Здавалося, що цей гол ще більше вмотивує гравців «Скали» до переможного голу, однак прикрі помилки у захисній лінії не дозволили досягти позитивного результату. На 70-й хвилині «малиново-зелені» не встигли перелаштуватись з атаки в оборону і після подачі з флангу Артем Дудік вивів «Волинь» вперед – 2:1. А буквально через три хвилини знову після флангової подачі і метушні у штрафному майданчику, коли м’яч влучив у поперечку, а від неї на думку асистента арбітра Яни Сащиної з Ужгорода, втретє опинився у воротах Ігора Фіяла, який повернув собі пост №1 у воротах «Скали».

У підсумку перемога лучан – 3:1, яка дозволила команді піднятися на другий рядок турнірної таблиці.

І на завершення про стартовий склад та тактичне розташування гравців «Скали». Команда діяла за вже звичною схемою 1-4-2-3-1. На відміну від попереднього матчу у Києві проти «Динамо» у стартовому складі відбулося дві заміни. Так з перших вилин місце у воротах посів Ігор Фіяло замість Романа Герича. Також Ігоря Нистирюка в основі замінив Богдан Іванченко. Отже лінію захисту склали: праворуч – Назар Стасишин, ліворуч – Віталій Заторський. Пара центральних оборонців – Едуард Мись та Володимир Заїменко. Опорні півзахисники – Дмитро Баранов та Дмитро Товстоп`ят. Трійку атакувальних півзахисників склали: праворуч – Олег Квич, ліворуч – Богдан Іванченко і  місце під нападником посів Андрій Маляренко. Наконечником атак був Микита Корчемкін.

Цього ж дня відбувся ще один матч 6-го туру. Лідер групи львівські «Карпати» на виїзді переграла «Динамо» - 2:1.