U-19: "Скала" Стрий – "Іллічівець" Маріуполь – 1:1. Втримати переможний рахунок не вдалося…

25 квітня 13:00
Переглядів: 237
Скала

24 квітня відбувся матч 25-го туру першості країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2015/2016 років, у якому стрийська «Скала»  приймала маріупольський «Іллічівець».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Іллічівець» (Маріуполь) U-19 – 1:1 (1:1)

24 квітня 2016 р. 13 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 8 градусів. 150 глядачів. Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Асистенти арбітра – Павло Новосад (Рівне) та Віктор Галинець (Рівне). 4-й арбітр – Андрій Холявко (Львів). Спостерігач арбітражу: Іван Староста (Закарпатська обл.).

«Скала»: 55. Ігор Фіяло, 27. Віталій Кузів, 4. Віталій Заторський-к. (33. Роман Кузів, 62), 5. Владислав Барський, 13. Володимир Заїменко (2. Микита Демиденко, 56), 23.  Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко, 88. Дмитро Зайчек, 17. Валентин Марічев (8. Валерій Сад, 74), 9. Микита Корчемкін (18. Вадим Альохін, 87), 7. Дмитро Заїкин (11. Павло Тищук, 66).

Резервні гравці: 1. Назарій Жиляк, 14. Святослав Мельник.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Іллічівець»: 1. Андрій Лисюк, 18. Віктор Корнієнко, 15. Дмитро Петрик, 54. Артур Глоба-к., 28. Олександр Дністрянський (62. Павло Волк, 86), 36. Віктор Діденко (63. Анатолій Шуба, 90) , 53. Володимир Безлепкін, 31. Денис Папук, 61. Данило Папук, 44. Євген Білокінь (74. Вячеслав Калінін, 69), 65. Валентин Абрамов (50. Андрій Шаталов, 67).

Резервні гравці: 12. Данило Кушнарьов, 42. Іван Мочевінський.

Старший тренер – Олександр Волков.

Голи: Владислав Барський (16) – Олександр Дністрянський (39).

Попередження: Євген Заїченко (15), Володимир Заїменко (54), Дмитро Баранов (58)  – Дмитро Петрик (15), Данило Папук (77), Андрій Шаталов (78), Віктор Корнієнко (81).

Для «Скали» це був, мабуть, найбільш невдалий за змістом матч у цьогорічній першості. І справа навіть не в тому, що суперників у турнірній таблиці розділяло аж 33 пункти (стрияни до матчу посідали п’яте місце, а команда з Донбасу йшла на передостанній позиції). Мова, власне про цілісну гру команди Павла Кікотя, малюнок гри, який ми так і не побачили,  після того, як «малиново-зелені» повели в рахунку на 16-й хвилині. Перша чверть матчу була за господарями, які з перших хвилин активно розпочали пошук шляхів, для того, щоб відкрити рахунок. «Іллічівець» у ці хвилини виглядав пригніченим і розгубленим, тому не випадково після навісу з лівого флангу з кутового Заїченком, рахунок відкрив центральний захисник Владислав Барський, який вдало зіграв на «другому поверсі». Цікаво, що попередній кутовий, який мав місце двома хвилинами перед цим, також міг призвести до взяття воріт Андрія Лисюка, однак інший центральний оборонець «Скали» Володимир Заїменко, пробиваючи головою трохи схибив і круглий пролетів поруч з правою стійкою.

А що сталося після того, як стрияни повели у рахунку, передбачити не зміг би ніхто. «Скала» всією командою притиснулася до своїх воріт і стала грати якось нервово, хаотично. Гості, натомість, поступово «ожили», взяли м’яч під контроль і почали реально загрожувати воротам Ігоря Фіяла. І тому цілком логічним стало взяття воріт на 39-й хвилині, коли Олександр Дністрянський замкнув передачу з правого флангу. Сталося це з другої спроби, адже за мить до цього, після розрізної передачі, віч-на-віч з воротарем «Скали» вийшов Євген Білокінь, однак «малиново-зелених» врятував Ігор Фіяло.

Усі вболівальники «Скали» сподівалися, що після пропущеного голу господарі заграють жвавіше і підтвердять статус фаворита матчу, однак не так сталося, як гадалося. Впродовж усього наступного ігрового часу цікавіше на полі виглядали гості. «Скала» так і не провела жодної осмисленої атаки, а небезпека була лише після виконання стандартів, які цього дня вдавалися. Згадаймо удар у поперечину зі штрафного Заїкина, а також удари головою вже згадуваного Заїменка (двічі) та Альохина після подачі з кутового Заїченком. Та й функціонально того дня «малиново-зелені» не вразили…

У підсумку малоприємна нічия, яку хочеться якнайшвидше забути.

Наступний матч юніори «Скали» проведуть на виїзді 1 травня проти «Олександрії», яка в останньому турі на виїзді поступилася дніпродзержинській «Сталі» - 1:2.