U-19: "Скала" в меншості перемогла "Динамо"

21 травня 09:07
Переглядів: 426
скала динамо

20 травня юніори стрийської «Скала» у рамках 11-го туру фінального етапу першості країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2014/2015 років вдома помірялася силами з однолітками із київського «Динамо».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Динамо» (Київ) U-19 – 1:0 (0:0)

20 травня 2015 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 25 градусів. Часом  - дощ. 300 глядачів. Арбітр – Андрій Нізола (Івано-Франківськ).Асистенти арбітра  Юрій Синишин та Ігор Дебенко (обидва – Івано-Франківськ). 4-й арбітр – Олександр Шандор (Львів). Суддівський спостерігач: Юрій Маніло (Хмельницький).

«Скала»: 1. Роман Герич, 7. Олег Домальчук (5. Назар Стасишин, 55), 13. Володимир Заїменко, 4. Віталій Заторський, 3. Едуард Мись-к., 77. Павло Тищук (99. Євген Заїченко, 68), 23. Дмитро Баранов, 8. Ігор Нистирюк (14. Сергій Мельник, 77), 10. Богдан Іванченко (88. Микита Корчемкін, 54), 9. Олег Квич (33. Тарас Маряш, 90+6), 27.  Дмитро Заїкин (17. Святослав Мельник, 40).

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Динамо»: 1. Дмитро Фастов, 18. Олександр Тимчик, 2. Андрій Нестеренко (16. Дмитро Лапа, 85),  3. Сергій Чоботенко (7. Олександр Шарило, 65), 13. Денис Норенков (4. Владислав Дубінчак, 67), 19. Іван Калюжний, 11. Ігор Нечай, 5. Владислав Приймак, 14. Артем Ковбаса (10. Данило Книш, 61), 8. Павло Оріховський (6. Артем Козак, 43), 17. Михайло Удод (9. Ігор Яровой, 65).

Резервні гравці: 12. Владислав Кобель.

Тренер – Юрій Лень.

Гол: Едуард Мись (63).

На 39 хв. Владислав Приймак не реалізував 11-метр. (воротар).

Попередження: Віталій Заторський (17, 38), Володимир Заїменко (49), Ігор Нистирюк (72) – Владислав Приймак (67), Владислав Дубінчак (82), Данило Книш (88).

Вилучення: Віталій Заторський (38-друге попередження).

У попередньому турі столичне «Динамо» дотиснуло харківський «Металіст», провівши два голи в останній чверті матчу, а стрийська «Скала» у рівній боротьбі, ведучи в рахунку, вдома  поступилася луганській «Зорі». Після матчу із луганчанами, готуючись до гри проти столичної команди, автор цих рядків мав розмову зі старшим тренером «Скали» Павлом Кікотем щодо доцільності тактичної схеми «катеначчо», яка передбачає, насамперед, забезпечення недоторканості власних воріт і проведення миттєвих контратак. І ось що таке справжнє  «катеначчо», всі присутні на стадіоні «Медик» у Моршині мали можливість побачити наживо…

Як показав звітний матч, на полі були дві приблизно рівні за класом команди. До речі, це було вже п`яте протистояння «Скали» та «Динамо» у цьогорічному чемпіонаті. У чотирьох попередніх – двічі перемагали динамівці, одного разу – стрияни та одного разу суперники зіграли внічию.

Матч проти «Динамо» стрияни розпочали у такому складі. З перших хвилин наставник «Скали» довірив місце у воротах Роману Геричу. Лінія захисту: праворуч – Олег Домальчук, ліворуч – Віталій Заторський. Пара центральних оборонців – Едуард Мись та Володимир Заїменко. Гравці опорної зони – Дмитро Баранов та Павло Тищук. Над ними грав Ігор Нистирюк. На флангах розташувалися: праворуч – Олег Квич, ліворуч – Богдан Іванченко. Наконечником атак був Дмитро Заїкин. Після повернення із розташування збірної України, яка, до речі, здобула путівку до фінальної частини Євро, повернувся Олег Квич. Натомість, через триматчеву дискваліфікацію все ще поза грою Андрій Маляренко.

Перші хвилини матчу однозначно була за «малиново-зеленими», які вже на 2-й хвилині мали можливість повести в рахунку. Це Дмитро Баранов зліва знайшов Богдана Іванченка, який легко звільнився від опіки і гостро прострілив у центр воротарського майданчика, однак ні Заїкин, ні Квич так і не змогла переправити круглого у порожні ворота.

На 6-й хвилині господарі заробили право на штрафний направому фланзі. Подачу виконував Нистирюк, однак гості відбилися.

Динамівці гостро відповіли на 11-й хвилині, коли Артем Ковбаса зліва м`яко подав на дальню стійку, де на цю передачу чекав вільний від опіки Ігор Нечай, однак, його удар в один дотик пройшовся поруч із правою стійкою.

На 21-й хвилині Ігор Нистирюк вивів на лівому фланзі Олега Квича, який обігравши свого візаві, відпустив смугастого, і той залишив межі поля.

Гості на 29-й хвилині таки спіймали стриян, які створювали штучний офсайд (до цього три чи чотири рази «малиново-зеленим» це вдавалося) і Владислав Приймак вискочив віч-на-віч з Романом Геричем. Наш воротар врятував команду. І тепер треба відзначити, що і в подальшому Герич грав просто бездоганно і велика заслуга у перемозі «Скали» власне у надійній грі нашого воротаря. БРАВО, РОМАНЕ! А для Владислава Приймака на цьому не фарт чи брак майстерності не завершився. На 38-й хвилині за друге попередження поле достроково змушений був покинути Віталій Заторський, який програв спринтерський забіг правому захиснику «Динамо» Олександру Тимчику і порушив правила у штрафному майданчику. Пенальті взявся виконувати Владислав Приймак, однак і цього разу він програв дуель голкіперу «Скали».

Цей епізод, як показали подальші події, мобілізував команду, яка почала грати «і за того хлопця». Ось так ситуація вимусила «Скалу» грати в захисний футбол, і при нагоді шукати своє щастя в контратаці.

І ця тактика спрацювала. На 63-й хвилині Дмитро Баранов перехопив смугастого ще на своїй половині, пройшов з м`ячем з два десятки метрів і відпасував наліво на вільного Квича. Олег не став обігрувати захисника, а віддав передачу у центр на Нистирюка, якого не за правилами зупинили в метрі-півтора від лінії штрафного майданчика трохи ближче до лівого флангу. Штрафний взявся виконувати Едуард Мись і більярдним ударом поцілив у правий нижній кут – 1:0.

А після цього «Скалу» зупинити було практично неможливо. І хоча арбітр додав до основного часу аж сім хвилин, рахунок так і не змінився. Цікаво, що у компенсований час господарі завдяки активності Сергія Мельника, який заробив практично аналогічний штрафний, після якого «малиново-зелені» відкрили рахунок. Однак з другої спроби капітан «Скали» проби вище воріт. Потім був ще момент у «Динамо», після невдалих дій Стасишина, однак Герич вчасно вийшов із воріт і заблокував удар гравця київської команди. А потім був довгоочікуваний фінальний свисток…

Після матчу старший тренер «Скали» Павло Кікоть попросив передати слова вдячності уболівальникам «малиново-зеленої» команди, які прийшли на стадіон і протягом усієї гри палко підтримували хлопців, що додавало сили гравцям нашої команди.

У інших матчах цього ігрового дня зафіксовано такі результати: «Зоря» (Луганськ) – «Чорноморець» (Одеса) – 0:1:, «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Металіст» (Харків) – 6:1. Матч: «Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) – перенесено.

Наступний, 12 тур, заплановано на 27 травня. «Скала» у цей день у виїзному поєдинку зустрічатиметься із одеським «Чорноморцем».