U:19: "Скала" знову серед лідерів

07 вересня 19:34
Переглядів: 316
U:19 Скала

Гравці стрийської «Скали» U-19 знову підтвердили свої високі наміри у цьому сезоні. Молоді та перспективні «малиново-зелені» футболісти здобули четверту перемогу у чемпіонаті Прем’єр-ліги. Не зовсім виразна, зате переможна гра команди Павла Кікотя на моршинському стадіоні «Медик» повернула «малиново-зелених» до трійки кращих команд турнірної таблиці.

Успішні результати стрийської «Скали» U-19 не проходять мимо очей вболівальників. Матчі «малиново-зелених» у Моршині відвідують уже майже тисяча вболівальників, що, без сумніву, є певним прогресом для 19-річних випускників академії футболу «Скали» та показником їхньої гри у цьому сезоні.

Як і днем раніше, дорослій команді «Скали», так і 19-річним хлопцям «малиново-зелених» довелося боротися не тільки з суперником, а й з погодніми умовами. По ходу матчу дощило, а відтак на мокрому газоні обом командам було легше руйнувати атаки суперника, аніж створювати власні.

Те, що «Скала» у цьому матчі буде фаворитом, стало зрозуміло на самісінькому його початку. Команді Павла Кікотя хоч і небагато вдавалося в атаці, але, на відміну від суперника, господарі створювали бодай щось.

В комбінаційний футбол на мокрому полі грати було важко, тому часто захисники і півзахисники «Скали» верховими передачами задіювали в грі гравців атакувального плану – здебільшого Владислава Левчика та Дмитра Заїкіна. Найбільше в атаці вилілявся Левчик. І що цікаво, саме йому вдалося відкрити рахунок у матчі на 33 хвилині. Не обійшлося у цьому епізоді без грубих помилок центральних захисників «Металіста» та вдалої комбінаційної гри «Скали». Після передачі Заїкіна Левчик метрів з двох забивав у порожні ворота.

Після забитого голу гравці «Скали» лише додали у швидкостях. Втім, яскраві комбінації проходили рідко. Доволі часто гравці команди господарів били м’яч вперед з надією, що Левчик і компанія заставлять суперника помилитися. «Металіст» у першому таймі лише відбивався. За 45 хвилин першого тайму команда Сергія Ралюченка біля воріт «Скали» не створила абсолютно нічого. Більше того, уже в компенсований арбітром час «Металіст» пропустив вдруге. «Пожежу» у штрафному майданчику гостей після подачі зі штрафного погасив захисник Микита Демиденко.

Як виявилося згодом, рахунок 2:0 на користь господарів зберігся до завершення матчу. Захисник «Скали» Назар Стасишин на 62 хвилині заробив зовсім необов’язкову другу жовту картку і залишив команду господарів у меншості.

Головний тренер господарів Павло Кікоть одразу втрутився у гру, замінивши атакувального півзахисника Дмитра Заїкіна на захисника Віталія Кузіва. «Скала» уже здебільшого захищалася і робила це настільки успішно, що «Металіст» в атаці виглядав беззубо. Що робити з обороною господарів гості не мали жодного поняття. В чисельній більшості «Металіст» лише створив один напівмомент, після якого хороший сейв зробив воротар Олег Білик.

Останні хвилини зустрічі пройшли за атак «Скали». В одній з них Дмитро Баранов навіть влучив у стійку.

Провівши два різні тайми, «Скала» зуміла зберегти для себе позитивний результат і повернутися в призову трійку турнірної таблиці. В активі стриян 13 очок після 6 турів.

Що цікаво, у 7 турі «Скала» зіграє проти лідера чемпіонату «Сталі» з Дніпродзержинська. Після 6 матчів «Сталь» є єдиною командою, яка ще не втратила жодного залікового пункту – 18 очок з 18 можливих. Матч «Сталь» - «Скала» відбудеться у неділю, 13 вересня.

«Скала» (Стрий) U-19 – «Металіст» (Харків) U-19 – 2:0 (2:0)

6 вересня 2015 р. 17 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 15 градусів. З 23-ї хвилини дрібний дощ. 800 глядачів. Арбітр – Андрій Нізола (Івано-Франківськ).  Асистенти арбітра – Тарас Семанюк (Івано-Франківськ)  та Юрій Суряк (Львів). 4-й арбітр – Ростислав Пузанський (Львів).Директор Матчу ФФУ: Сергій Шкільний (Київська обл.).

«Скала»: 1. Олег Білик, 5. Назар Стасишин, 4. Віталій Заторський-к., 2. Микита Демиденко, 13. Володимир Заїменко, 23.  Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко,  11. Павло Тищук (88. Валерій Сад, 67),  9. Микита Корчемкін, 77. Владислав Левчик (14. Святослав Мельник, 68), 7. Дмитро Заїкин (27. Віталій Кузів, 63).

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло, 33. Роман Кузів, 99. Владислав Неберикут

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Металіст»: 75. Денис Дяков-к., 16. Данило Ключка, 15. Ремзі Рамазанов, 2. Дмитро Скаржинський, 18. Артур Підручний, 4. Зекі Алієв, 13. Олександр Сененко (3. Ілля Сулаєв, 79), 10. Денис Ткаченко, 17. Владислав Сидоренко, 20. Микита Осипов, 8. Микита Безклубюк (5. Микита Кузьмин, 83).