U-19. Сьоме львівське "дербі" сильнішого не виявило

30 листопада 11:00
Переглядів: 86
Скала U-19

29 листопада відбувся матч 18-го туру першості країни серед юніорських команд, у якому стрийську «Скала» приймала львівські «Карпати».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Карпати» (Львів) U-19 – 1:1 (1:1).

29 листопада 2015 р. 13 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 4 градуси. 250 глядачів. Арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький). Асистенти арбітра Михайло Юхименко (Луцьк) та  Марина Стрілецька (Суми). 4-й арбітр – Олександр Шандор (Львів). Суддівський спостерігач: Іван Староста (Закарпатська обл.).

«Скала»: 1. Олег Білик, 27. Віталій Кузів, 13. Володимир Заїменко-к., 18. Вадим Альохін, 5. Назар Стасишин, 6. Артем Челядін (23. Дмитро Баранов, 53), 10. Євген Заїченко, 11. Павло Тищук (8. Сергій Мельник, 62),  33. Роман Кузів, 9. Микита Корчемкін (17. Валентин Марічев, 87), 7.  Дмитро Заїкин (2. Микита Демиденко, 90+4).

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло, 88. Валерій Сад, 99. Владислав Неберикут.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Карпати»: 1. Віталій Данилів-к., 19. Орест Лебеденко, 5. Володимир Скотаренко, 99. Олександр Олійник, 22. Андрій Бусько, 23. Андрій Якимів, 21. Роман Толочко (25. Назар Вербний, 46), 10. Роман Лебедь ()13. Микита Шарабура, 90+3), 7. Дмитро Саутін,  17. Володимир Войтович (11. Віталій Микитин, 82), 77. Ігор Карпенко (9. Сергій Валенко, 87).

Резервні гравці: 33. Олександр Кучерявий, 4. Назарій Калинчук, 27. Владислав Погорілий.

Тренери – Андрій Тлумак і Андрій Сапуга.

Голи: Дмитро Заїкин (41-пен.) – Артем Саутін (30)

Попередження: Віталій Кузів (27), Вадим Альохін (57), Сергій Мельник (89) – Роман Толочко (8), Ігор Карпенко (39), Андрій Бусько (40), Андрій Якимів (88).

Це було сьоме «дербі» обидвох команд з Львівщини у першостях країни серед команд U-19. Матч вдався. Обидві команди прагнули перемогти. «Скала» нині серед лідерів першості, а «Карпати» цьогоріч виступають нестабільно, чергуючи вдалі матчі в відвертими провалами, як, наприклад, поразка від «Ворскли» - 0:7. Окрім того, львівська команда прагнула реабілітуватися за домашню поразку від «Скали» в першому колі, коли команда Павла Кікотя, програючи за ходом зустрічі, у підсумку святкувала перемогу (3:2) на стадіоні «Україна».

У звітному матчі «зелено-білі» також першими відкрили рахунок. На початку здавалося, що все складалося на користь «зелено-білих». Вже зі стартовим свистком арбітра «Карпати» наполегливо пішли вперед, «Скала» побудувала гру від оборони, розраховуючи на швидкість двох нападників: Дмитра Заїкина та Микити Корчемкіна, який в цьому поєдинку заміняв дискваліфікованого Владислава Левчика. На 30-й хвилині лівий півзахисник «Карпат» на своєму фланзі несподівано легко пройшов двох опонентів і виклав смугастого під удар Артему Саутіну, якому залишалося лише підставити ногу, перебуваючи у двох метрах від воріт.

Пропустивши гол, «малиново-зелені» вирівняли гру і щораз частіше почали загрожувати воротам Віталія Даниліва. І не випадково, невдовзі зуміли відігратися. Спочатку свій шанс не використав Микита Корчемкін, якого партнери вивели, практично, віч-на-віч з голкіпером. В цьому епізоді блискуче зіграв воротар «Карпат», який вчасно вийшов з воріт і встиг зреагувати на удар, після чого смугастий вилетів на кутовий. Після подачі з кута поля Євгеном Заїченком міг відзначитися центральний захисник «Скали» Володимир Заїменко, який у боротьбі із суперником зумів завдати головою удару, однак у ворота не влучив.

Але вже на 40-й хвилині  Євген Заїченко знову з правого флангу виконав подачу у центр штрафного майданчика, де у бооротьбі Романа Кузіва та Андрія Буська, останній не за правилами руками підштовхнув лівого вінгера «Скали» і арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку. Футбольний вирок влучно реалізував штатний пенальтист Дмитро Заїкин.

Другий тайм мало чим відрізнявся від тайму першого. Гості знову більше атакували, а «малиново-зелені» чекали свій шанс у контратаках. І на 65-й хвилині могли вийти вперед. Сергій Мельник, який кількома хвилинами перед цим вийшов на заміну, вивів на удар Микиту Корчемкіна, однак круглий пролетів поруч з правою стійкою. На 74-й хвилині з лівої бровки ледь не закинув за комірець голкіперу Дмитро Заїкин. Віталій Данилів лише в останній момент кінчиками пальців дотягнувся до м`яча і перекинув смугастого за поперечку.

Львів`яни також мали кілька хороших нагод вирвати перемогу. Найкращий момент не реалізував Андрій Бусько, якого розрізною передачею виводили на побаченння з голкіпером. «Скалу» врятував Олег Білик.

У підсумку бойова нічия – 1:1. «Скала» підтвердила реноме домашньої команди, яка в рідних стінах наразі не програвала. У 9-ти поєдинках команда Павла Кікотя здобула шість  перемог і тричі зіграла внічию, а в семи поєдинках вберегла свої ворота від пропущених м`ячів.

Тепер у чемпіонаті настає зимова перерва. А поновляться матчі регулярного чемпіонату вже навесні наступного року. !9-й тур заплановано на 13 березня. «Скала» у цей день проведе гостьовий поєдинок проти луганської «Зорі».