U-19: Стрийська "Скала" перемогла полтавську "Ворсклу"

09 листопада 09:08
Переглядів: 108
Скала

8 листопада відбувся матч останнього у першому колі, 15-го туру, першості країни серед юніорських команд сезону 2015/2016 років, у якому стрийська «Скала» приймала полтавську «Ворсклу».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Ворскла» (Полтава) U-19 – 2:0 (2:0)

8 листопада 2015 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 12 градусів. Хмарно з проясненнями. 700 глядачів. Арбітр – Віктор Мамчур (Миколаїв).Асистенти арбітра  Іван Салівончик (Черкаси) та Андрій Ющишин (Тернопіль). 4-й арбітр – Олександр Кальонов (Львів). Суддівський спостерігач: Юрій Маніло  (Хмельницький).

«Скала»: 1. Олег Білик (55. Ігор Фіяло, 80), 27. Віталій Кузів, 4. Віталій Заторський-к., 2. Микита Демиденко 13. Володимир Заїменко, 23.  Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко (8. Сергій Мельник, 79),  11. Павло Тищук (5. Назар Стасишин, 73), 9. Микита Корчемкін (17. Валентин Марічев, 84), 77. Владислав Левчик (18. Вадим Альохін, 68),  7. Дмитро Заїкин.

Резервні гравці: 33. Роман Кузів, 88. Валерій Сад.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Ворскла»: 1. Герман Улянюк, 2. Олександр Максименко-к., 4. Тарас Саків, 6. Ігор Алантьєв (17. Юрій Іваночко, 46), 5. Олег Остапенко, 8. Юрій Мороз, 14. Владислав Герасимчук (19. Юрій Булеза, 60), 3. Олексій Луценко, 7. Антон Зосенко (20. Назар Дядик, 55), 15. Максим Яременко (18. Руслан Дедух, 85), 9. Назарій Муха (11. Богдан Скиба, 54).

Резервні гравці: 12. Євген Караван, 16. Артем Жила.

Старший тренер – Вадим Мандрієвський.

Голи: Дмитро Закин (8-пен.), Володимир Заїменко (17).

Попередження: Микита Корчемкін (65), Вадим Альохін (73)  – Ігор Алантьєв (8), Юрій Мороз (12), Тарас Саків (30).

Цим поєдинком завершувалося перше коло, однак до закінчення осінньої частини заплановано ще три тури. Останні три тури «Ворскла» завершила внічию, поділивши очки, вдома з «Волинню» та «Сталлю» і на виїзді – з «Металістом». Цікаво, що всі вони завершилися з різними рахуноками: 0:0 з «Волинню», 1:1 з «Металістом» і 2:2 зі «Сталлю». І до матчу зі «Скалою» полтавчани підійшли єдиними у лізі, маючи «0» у графі поразок.

А команда Павла Кікотя після поразки у попередньому турі від донецького «Шахтаря», прагнула реабілітуватися і перервати безпрограшну серію «Ворскли», яка, до того ж, відставала від стриян лише на відстань однієї перемоги. І це команді Павла Кікотя вдалося сповна. Цікаво, що у грі проти донеччан «малиново-зелені» пропустили перший гол з пенальті на 8-й хвилині. Цього разу сталося дежа-в`ю, «Скала» також відкрила рахунок на тій же хвилині. Однак про це згодом. А до першого взяття воріт суперники вже встигли обмінятися по одному гольовому моменту. Першими не використали свій шанс господарі. На 5-й хвилині воротар «Скали» Олег Білик, який провів, як всі його партнери, просто блискучий матч, з рук виконав ювелірну передачу, коли шкіряний перелетів через усіх гравців, і першим на м`ячі був Дмитро Заїкин, який корпусом відтер опонента і, опинившись один перед голкіпером пробив невдало: круглий полетів вище воріт. Розпочавши від воріт, гостям вдалася атака правим флангом і капітан «Ворскли» Олександр Максименко виконав гострий простріл і лише дивом два гравці полтавського клубу з кількох метрів не зуміли переправити смугастого у ворота. Це, до речі, був єдиний провал у захисних редутах «малиново-зеленої» команди протягом усього матчу.

А от другу спробу господарі втілили у забитий гол. На 8-й хвилині Дмитро Баранов виборов м`яча у центрі поля і, помітивши ривок Заїкина, виконав довгу передачу на хід партнерові. І коли Дмитро вже готувався до завершального удару, його не за правилами зустрів Ігор Алантьєв. Арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку, а гравця «Ворскли» ще й покарав жовтою карткою. Футбольний вирок взявся реалізовувати сам потерпілий і зробив це вдало, подарувавши собі на іменини та й усім нам маленьке футбольне диво, як називав футбольний класик взяття воріт. Це вже був сьомий гол Заїкина у цьогорічній першості і тепер він майже впритул наблизився до найкращих стрільців ліги.

Другий гол був проведений також після стандарту. На 17-й хвилині господарі заробили право на виконання кутового з правого флангу. Євген Заїченко м`яко подав на ближній кут, де у боротьбі із суперником Володимирові Заїменку головою вдалося переправити шкіряного у ворота.

У подальшому на полі точилася справжня футбольна боротьба, яка припинилася лише з фінальним свистком арбітра. Треба віддати належне й полтавцям, які грали до останнього, однак зупинити стрийську команду у цей день, мабуть, не вдалося б нікому. «Скала» грала з великим бажанням і вмінням, тому до гольових моментів справа практично не доходила. Всі гравці «малиново-зелених» віддали усі сили для перемоги. Вдало увійшли у гру й резервні гравці. У підсумку заслужена перемога команди Павла Кікотя, яка повернула стриян на вершину турнірної таблиці. Однак, не будемо забувати, що «Олімпік» та «Дніпро», які відстають на одне очко, наразі провели на гру менше.

Тепер на «Скалу» чекають два виїзні поєдинки, перший з яких запланований на 15 листопада проти власне найближчого переслідувача – донецького «Олімпіка».