U-19: Стрийська "Скала" повернулася з Донбасу з перемогою

05 жовтня 19:33
Переглядів: 148
Футбол

4 жовтня відбувся матч 10-го туру першості країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2015/2016 років, у якому маріупольський «Іллічівець» приймав стрийську «Скалу».

«Іллічівець» (Маріуполь) U-19 – «Скала» (Стрий) U-19 – 0:1 (0:1)

4 жовтня 2015 р. 14 год. м. Маріуполь. Стадіон «Північний». 24 градуси. 500 глядачів. Арбітр – Віктор Копієвський (Кіровоград). Асистенти арбітра – Павло Почепецький та Денис Романов (обидва - Дніпропетровськ). 4-й арбітр – Віктор Бондаренко (Маріуполь). Спостерігач арбітражу: Олександр Кревський (Київська обл.).

«Іллічівець»: 1. Андрій Лисюк, 61. Віктор Корнієнко, 36. Дмитро Петрик, 28. Артур Глоба-к., 75. Юрій Чернов, 93. Євген Білокінь, 35. Денис Папук, 46. Ігор Байдалук, 63. Анатолій Шуба (64. Василь Єрик, 62),  74. Вадим Сірош.

Резервні гравці: 12. Іларіон Гололобов, 43. Дмитро Могукало, 62. Валентин Абрамов, 53. Вячеслав Саловський, 31. Владислав Кузьменко.

Старший тренер – Олександр Волков.

«Скала»: 1. Олег Білик, 27. Віталій Кузів, 4. Віталій Заторський-к., 2. Микита Демиденко, 13. Володимир Заїменко, 23.  Дмитро Баранов (18. Вадим Альохін, 67), 10. Євген Заїченко,  11. Павло Тищук, 9. Микита Корчемкін (88. Валерій Сад, 62),  77. Владислав Левчик, 7. Дмитро Заїкин (99. Владислав Неберикут, 77).

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло, 14. Святослав Мельник, 33. Роман Кузів, 17. Валентин Марічев.

Старший тренер – Павло Кікоть.

Гол: Дмитро Заїкин (32).

Попередження: Дмитро Петрик (68, 90), Віктор Корнієнко (85) – Дмитро Баранов (35), Павло Тищук (85).

Вилучення: Дмитро Петрик (90-друге попередження).

Два останні виїзні поєдинки «Скала» провела невдало, поступившись спочатку «Волині», а потім й запорізькому «Металургу». Тому всі ми очікували на те, що команда Павла Кікотя зуміє зламати цю невеличку сумну традицію і продовжити гонитву за лідерами. До того ж, позитивних думок додавала й остання домашня гра з «Дніпром», у якій «малиново-зелені» відібрали очки у лідера. Тим більше, що гра складалася не на нашу користь і до того ж стрияни закінчували матч у меншості після вилучення за друге попередження Назара Стасишина. Та й «Іллічівець» у цьому чемпіонаті зірок з неба не хапає і, маючи в активі 5 очок (менше лише у «Говерли» – 1), посідає передостанній рядок у турнірній таблиці. Щоправда, команда з Маріуполя практично завжди, якщо й поступалася, то з різницею в 1-2 голи.

Програли маріупольці й цього разу, пропустивши один гол. Долю матчу вирішив єдиний гол, який на 32-й хвилині провів нападник «Скали» Дмитро Заїкин. Відзначимо при цьому й Дмитра Баранова, який сам відібрав смугастого у центрі поля й виконав довгу розрізну передачу, якою й майстерно скористався, відтерши суперника, Заїкин, пробивши у дальній кут. Приємно, що останнім часом Дмитро повернув собі бомбардирські якості й регулярно відзначається забитими м`ячами. Тепер на його рахунку їх стало чотири і це найкращий показник в команді.

Якщо ж говорити про матч в цілому, то «Скала» перемогла заслужено, адже стрияни з перших хвилин контролювали гру і не віддали ініціативи до кінця зустрічі. Вже в дебюті матчу «малиново-зелені» мали дві чудові нагоди відкрити рахунок. Спочатку, на 3-й хвилині після подачі з лівого флангу у виконанні Заїченка не влучив у ворота з кількох метрів Владислав Левчик. А ще через п`ять хвилин в аналогічній ситуації схибив Заїкин.

А закінчували зустріч господарі взагалі у меншості. На 90-й хвилині за фол на Левчику арбітр показав другу жовту картку центральному оборонцеві «Іллічівця» Дмитру Петрику, яка автоматично перетворилася на червону.

Відзначимо й надійну гру Віталія Кузіва, який у цьому поєдинку замінив на позиції правого оборонця дискваліфікованого Назара Стасишина.

Наступний матч юніори «Скали» проведуть 11 жовтня у Моршині проти «Олександрії», яка в останньому турі вдома перемогла дніпродзержинську «Сталь» - 2:1.