U-19: Стрийська "Скала" вслід за "Челсі" обігрує "Динамо"…

24 жовтня 21:30
Переглядів: 268
Скала Стрий U-19

24 жовтня юніори стрийської «Скала» у рамках 13-го туру першості країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2015/2016 років вдома помірялася силами з однолітками із київського «Динамо».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Динамо» (Київ) U-19 – 1:0 (1:0)

24 жовтня 2015 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 11 градусів. Хмарно з проясненнями. 350 глядачів. Арбітр – Ярослав Пєсоцький (Суми).Асистенти арбітра  Володимр Дорошенко та Роман Соботюк (обидва – Житомир). 4-й арбітр – Іван Салаш (Калуш). Суддівський спостерігач: Іван Староста  (Закарпатська обл.).

«Скала»: 1. Олег Білик, 27. Віталій Кузів (18. Вадим Альохін, 90+2),  4. Віталій Заторський-к., 2. Микита Демиденко 13. Володимир Заїменко, 23.  Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко,  11. Павло Тищук, 9. Микита Корчемкін (88. Валерій Сад, 61), 77. Владислав Левчик (99. Владислав Неберикут, 84), 7. Дмитро Заїкин (5. Назар Стасишин, 61).

Резервні гравці: 1. Ігор Фіяло, 33. Роман Кузів, 17. Валентин Марічев.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Динамо»: 12. Володимир Маханьков, 17. Руслан Кошелєв (4. Владислав Дубінчак, 79), 18. Артем Ярмоленко, 3. Сергій Чоботенко, 14. Богдан Михайличенко-к., 7. Іван Калюжний-к., 6. Володимир Шепелєв, 8. Артем Козак (5. Євген Смирний, 61), 11. Микита Кравченко (20. Ростислав Тарануха, 46), 21. Віктор Симчо, 9. Микола Шапаренко (7. Іван Калюжний, 46), 13. Владислав Алєксєєв (10. Олексій Щебетун, 46).

Резервні гравці: 1. Ярослав Герасименко, 16. Мирослав Мазур.

Тренер – Унаї Мельгоса Соррілья.

Гол: Сергій Чоботенко (44-автогол).

Попередження: Сергій Чоботенко (79), Іван Калюжний (82), Богдан Михайличенко (89).

Це був центральний матч 13-го туру, адже зустрічалися одні з головних претендентів на лідерство у цьогорічному чемпіонаті. Перед грою «Скала», яка йшла другою, випереджала столичних футболістів на шість очок, але кияни провели на дві зустрічі менше, тому за втраченими очками була рівновага.

«Динамо» на цьому тижні провело черговий матч Юнацької Ліги УЄФА, приймаючи 20 жовтня вдома на стадіоні ім. Валерія Лобановського лондонський «Челсі». Тоді перемогли англійці – 2:0. І ось цього разу підопічні іспанського фахівця Унаї Мельгоса Соррільї поступилися вдруге протягом тижня. Протистояння проти «Скали» було також своєрідною дуелью наставників, адже старший тренер «Скали» Павло Кікоть є вихованцем ФК «Динамо». У боротьбі тренерів переміг українець, який, на нашу думку, переграв, насамперед, тактично свого іспанського колегу, нав`язавши йому свою гру.

На матч проти столичної команди Павло Кікоть виставив той же стартовий склад, що й у попередній переможній грі в Ужгороді. Іспанський фахівець у порівнянні з грою з «Челсі» провів значну ротацію, залишивши у стартовій одинадцятці лише чотирьох гравців: Сергія Чоботенка, Володимира Шепелєва, Артема Козака та Микиту Кравченка.

Долю цього цікавого двобою вирішив один забитий гол, який наприкінці першого тайму провів центральний оборонець «Динамо» Сергій Чоботенко, зрізавши круглого у власні ворота. Це взяття воріт заслуговує на те, щоб описати його більш детально. На 44-й хвилині господарі заробили право на черговий кутовий, який з лівого флангу взявся виконувати Євген Заїченко. Помітивши вільного Павла Тищука, наш півзахисник віддав круглого партнеру, а той показавши, що віддаватиме Заїченку пас у відповідь, несподівано розвернувся в інший бік і виконав прострільну передачу вздовж воріт, де Чоботенко, прагнучи розрядити становище, поцілив у власні ворота. Однак, не забуваймо, й той факт, що в спину динамівцеві дихав Владислав Левчик, який був готовий до завершального удару.

До речі, після виконання Заїченком кутового, лише з протилежного флангу, стрияни створили перший по-справжньому гольовий момент. Сталося це на 19-й хвилині. Однак тоді підвела виконавська майстерність Микиту Корчемкіна, який вільний без опіки головою не влучив метрів з пяти-шести, знаходячись просто по центру.

Динамівці у першій половині мали один непоганий момент вразити ворота Олега Білика, коли у них пройшла контатака на 25-й хвилині. Партнери вивели практично віч-на-віч центрального нападника Владислава Алєксєєва, однак господарів врятував Олег Білик, який вчасно вийшов із воріт і встиг заблокувати удар.

Після перерви «Скала» більше притиснулася до свої воріт і грала на збереження рахунку, не забуваючи про миттєві контратаки. Динамівці, хоча й більше атакували, проте реально практично не загрожували. Гравці «Скали» грали дуже відповідально й дисципліновано, про що свідчить також графа «нуль» у переліку попереджень. А на 82-й хвилині господарі мали чудовий шанс подвоїти рахунок, коли капітан «Скали» Віталій Заторський, перехопив смугастого на своєму лівому фланзі, пройшов метрів з тридцять і замість того, щоб віддати вільному на протилежному фланзі Тищуку, пробив сам і воротар парирував цей нескладний удар нашого лівого захисника. У підсумку – гра так і закінчилася з рахунком – 1:0. До перемог над столичною командою, схоже, ми вже стали звикати, адже й попередня гра у Моршині проти «Динамо», яка відбулася 20 травня 2015 року також завершилася мінімальною перемогою «малиново-зелених». Тоді зі штрафного на 63-й хвилині відзначився Едуард Мись.

Перемігши «Динамо», юніори «Скали» очолили турнірні перегони, принаймні, на один день. Адже 25 жовтня «Дніпро» вдома прийматиме аутсайдера – ужгородську «Говерлу» і має всі шанси повернути собі першу сходинку у турнірній таблиці.

Наступний матч команда Павла Кікотя проведе також у Моршині 31 жовтня проти донецького «Шахтаря». За календарем ця гра мала відбуватися 1 листопада на полі донеччан. Однак, за взаємною згодою сторін її перенесли на день раніше, адже саме у Моршині, не забуваємо, юніори «Шахтаря» 3 листопада гратимуть черговий матч Юнацької Ліги УЄФА проти шведського «Мальме».