У 2015 році пройдуть перші в історії Європейські олімпійські ігри?

09 грудня 10:39
Переглядів: 380
олімпіада

У 2015 році в спорті може статися дійсно історична подія. Повідомляється, що під час 41-ї Генеральної Асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів було прийнято рішення про проведення в Баку в 2015 році перших Європейських ігор або перших Європейських олімпійських ігор, як ці змагання називають деякі фахівці.

Згідно з прийнятим рішенням, перші Європейські ігри будуть проведені в столиці Азербайджану - Баку. Дане рішення можна назвати доленосним, оскільки змагань такого масштабу в Європі раніше не проводилося.

Відзначається, що за проведення в 2015 році Європейських ігор проголосувало 38 делегатів, три делегати утрималися, а вісім делегатів були проти такого рішення.

Також наголошується, що Європейські ігри будуть чимось схожі на проведені неодноразово Азіатські ігри або Панамериканські ігри. Очікується, що участь в перших Європейських іграх візьмуть близько семи тисяч спортсменів з різних країн Європи. Попередньо в програму Ігор будуть включені 15 олімпійських видів спорту.

За словами президента Європейського олімпійського комітету Патріка Хіккі, «Ми не хочемо копіювати великі Олімпійські ігри, а провести змагання, які відображали б особливості Європи».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: