U-21: "Карпати" у грі молодіжної першості вдома програли "Ворсклі"

17 жовтня 17:45
Переглядів: 74
Карпати U-21

Сьогодні, 17 жовтня, в рамках 11-го туру першості України серед молодіжних команд сезону-2015/2016 резервісти «Карпат» на полі стадіону «Локомотив» у Раві-Руській приймали одноліток полтавської «Ворскли». Гра закінчилася вольовою перемогою гостей з мінімальним рахунком 2:1.

Футбол. Молодіжна першість України-2015/2016. Матч 11-го туру

«Карпати» U-21 (Львів) – «Ворскла» U-21 (Полтава) – 1:2 (1:0)

17 жовтня. Початок – 13:00. Рава-Руська. Стадіон «Локомотив». Похмуро, дощ. +10°С. 150 глядачів.

Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Віктор Кравченко, Ростислав Пузанський (обидва – Львів).

Четвертий арбітр – Ростислав Якимик (Львів).

Спостерігач арбітражу – Петро Кобичик (Чернівці).

«Карпати» U-21: Підківка, Сениця, Грось, Маркович, Лобай, Вербний, Михайловський, Богач (Грисьо, 62), Завійський, Савошко, Пучковський (Яструб, 79).

Запасний – Мозіль.

Тренер – Роман Зуб.

«Ворскла» U-21: Улянюк, Грабчак, Бобров, Пернацький, Саків, Одарюк, Гаркуша, Ічанський, Олійник, Мельник, Авраменко.

Запасні: Прокопенко, Гасенко, Пилиповець, Брага, Шаповал, Остапенко.

Тренер – Олександр Омельчук.

Голи: Лобай, 45 – Одарюк, 50, Авраменко, 88 (пен.).

Нема сумнівів у тому, що «леви» мали намір продовжити вдалу переможну серію і в домашній грі проти полтавської «Ворскли». Хоча грати довелося за сирої та похмурої погоди, але карпатівці одразу ж дали зрозуміти супернику, що їхня мотивація перебуває на найвищому рівні.

Правда, гольових моментів довелося чекати доволі довго – обидві команди змушені були прориватися до воріт через насичену оборону, а найбільше боротьби відбувалося у центрі поля. За таких умов рятівними можуть стати стандарти і вже на 2-ій хвилині Михайловський спробував пробити головою після штрафного – не точно. Схожим чином відповіли і полтавчани – м’яч послідував за аналогічною траєкторією.

Така в’язка гра тривала аж до самого кінця першого тайму, аж поки Іван Лобай не наважився на дальній удар. Крайній захисник дуже рідко напряму загрожує воротам, але цього разу з ударом він не прогадав – упіймати м’яча після такого пострілу було нереально. За мінімальної переваги господарів команди пішли на перерву.

А щойно почався другий тайм, як «леви» могли збільшити свою перевагу. Вербний класною передачею вивів Богача на побачення з кіпером, але Ігор влучив у штангу. І одразу ж «Ворскла» рахунок зрівняла – Одарюк скористався хаосом в штрафному «Карпат» і проштовхнув круглого в сітку.

Нічия більше влаштовувала гостей, тому «Ворскла» зробила ставку на контратаки, карпатівці ж намагалися атакувати більшими силами. Однак випади полтавчан були доволі гострими – Підківці у кількох випадках довелося рятувати команду від вірних голів. У «Карпат» теж було немало моментів, але щастя трималося на боці суперника. Особливо небезпечною була передача Завійського на Яструба, але переграти воротаря карпатівець не зміг. Натомість «леви» пропустили контратаку, що завершилася фолом Сениці у власному штрафному – арбітр вказав на «точку». Кращий бомбардир «Ворскли» Авраменко не схибив і зробив рахунок 1:2 на користь своєї команди. Таким чином, пропустивши на останніх хвилинах гри, карпатівці поступилися у домашньому матчі.