U-21: львівські "Карпати" в другому матчі поспіль забивають чотири голи і вдруге впевнено перемагають

26 вересня 23:04
Переглядів: 18884
Зуб

В другому матчі поспіль «Карпати» забивають чотири голи і вдруге впевнено перемагають. Тренер «зелено-білих» Роман Зуб прокоментував розгром у Раві-Руській.

– Матч залишив лише найкращі враження. Я задоволений хлопцями, задоволений грою. Ми забили чотири голи і при цьому ще не реалізували безліч моментів. Дуже задоволений результатом і грою. Особливо це стосується малюнку гри. Нарешті у нас все вдалося.

– Команда стартувала невдало і лише в останніх трьох турах продемонструвала переконливу гру. І якщо «Зорі» «Карпати» програли, то в Олександрії і сьогодні гра львів’ян була близькою до ідеальної. В чому причина такого позитивного зрушення?
– На жаль, ми пропустили два м’ячі від «Зорі», хоч і змогли забити гол. До цього забиті м’ячі нам давалися нелегко. Було багато індивідуальних помилок, які призводили до поразок. Зараз ми виправили цей компонент і суттєво додали. З іншої сторони, ви пам’ятаєте, як ми розпочали з «Олександрією» – вже на другій хвилині пропустили гол, який став наслідком індивідуальної помилки. Але налаштування на ту гру і сьогодні було просто неймовірним.

– Гра Ігоря Богача і Володимира Савошка не може не тішити. Можливо, настав час спробувати сили в першій команді?
– Тренерський штаб «молодіжки» може лише рекомендувати гравців, що ми і робимо. Думаю, наставники першої команди приглядаються до хлопців.

– Дві розгромні перемоги підряд суттєво покращили настрій в колективі?
– Не можу сказати, що настрій був поганим до цього моменту. Мабуть, певна психологічна яма і спад мали місце. Не вистачало удачі. Вона повернулася і все стає на свої місця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: