У басейні СК "Політехнік" проходять заняття з аквааеробіки

28 жовтня 12:00
Переглядів: 368
аквааеробіка

У плавальному басейні СК «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя розпочали свою роботу оздоровчі групи з аквааеробіки. Проводяться заняття під музику і тривають 45 хвилин. Тренування розпочинається з розминки, яка триває 5-10 хвилин (готуємо організм до навантаження), далі 10-20 хвилин триває танцювальна частина (розігріваємо м’язи), 20 хвилин забирає основна частина (працюють м’язи) та п’ть хвилин заминки - розслаблюючі вправи, елементи релаксації та медитації.

Довідки за телефоном (0352) 52-30-95, бухгалтерія (вул.Руська, 56, каб. 208), (0352) 25-06-68, кафедра фізичного виховання і спорту (вул. Білогірська, 50).

Отож, усіх запрошують на активний відпочинок. Бажаючі оздоровитися і з користю провести час знайдуть тут безліч позитивних емоцій, гарний настрій та професійний сервіс. До речі, аквафітнес по праву можна назвати універсальним видом спорту. Він практично не має обмежень за віком, рівнем фізичної підготовки, станом здоров’я тощо. Завдяки легкості тіла у воді, ним можуть займатися всі бажаючі, отримуючи при цьому колосальне задоволення і користь не тільки від вправ, але і від знаходження в природному для людини середовищі - водному.

Ось 10 причин, щоб зайнятися аквафітнесом: 1. Прискорюється метаболізм. 2. Стрімко спалюється зайвий жир. 3. Тіло набуває рельєфності. 4. Шкіра набуває тонусу. 5. Аквафітнес сприяє спокою і врівноваженості нервової системи. 6. Ідеальна фігура досягається швидше, оскільки опір води сильніший, ніж повітряний - м'язи напружуються більше, ніж на суші. 7. Аквааеробіка помітно зменшує ризик захворювань серцево-судинної системи. 8. Поліпшення сну - вода покращує кровоток, змінює температуру тіла, тонізує м'язи і розслабляє. 9. Тренуватися у воді весело - в басейні немає нудного повторення одних і тих самих вправ на тренажері або необхідності виконувати вправи перед великим дзеркалом і в присутності великої групи. 10. Навантаження відчуваються менше - після аквафітнесу, як правило, немає крепатури.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: