У Бережанах провели "Відкриті уроки футболу"

17 жовтня 23:07
Переглядів: 159
гол

З 2 по 5 жовтня 2014 року на міському стадіоні Бережан пройшов футбольний фестиваль  національного соціального проекту "Відкриті уроки футболу", організаторами якого виступають Федерація футболу України, Міністерство освіти і науки України та Міністерство внутрішніх справ України.

Головним завданням цього фестивалю є залучення дітей до здорового способу життя та до занять футболом зокрема. Фестиваль робить футбол відкритим для всіх, незважаючи на наявність футбольної обдарованості, незалежно від статі, соціального статусу та статків сім’ї.

У цьому дійстві взяли участь 192 школярі з навчальних закладів Бережанського району. Футбольне поле стадіону було розділено на 12 секторів, за якими були закріплені 24 учителя фізичної культури. Вони ділилися з дітьми секретами футболу, знайомили з вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість та витривалість. Діти з радістю брали участь у конкурсах, іграх та виконували різні вправи за командами своїх учителів.

По завершенню фестивалю відбулась Урочиста церемонія, у якій взяли участь голова Тернопільської обласної федерації футболу, Віце-президент ФФУ Володимир Мариновський, голова Бережанської районної федерації футболу Нестор Колодка, міський голова Бережан Володимир Музичка, методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Єднак.

Кожна дитина отримала на згадку футболку, кепку та браслет, учителі фізичної культури — спортивні костюми і форму, навчальні заклади — футбольні м’ячі та інший спортивний інвентар.

Бережанці щиро дякують департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти, Тернопільській обласній федерації футболу, відділу освіти Бережанської райдержадміністрації, Бережанській районній федерації футболу, Бережанському районному центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Бережанської райдержадміністрації за сприяння у проведенні свята на території району.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: