У Бережанах турнір з міні-футболу виграла команда з Рогатина

19 грудня 15:02
Переглядів: 193
Міні-футбол

У спортивному залі ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний інститут» Бережанський РЦФЗН «Спорт для всіх» і Бережанська ДЮСШ провели турнір з міні-футболу, присвячений Дню Святого Миколая. Організатором змагань виступив департамент сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації. Участь у турнірі взяли команди юнаків 2004 р.н. і молодших Бережанської, Рогатинської, Монастириської ДЮСШ, Коропецької ОДЮСШ і КЗ «ДЮСШ з футболу» м.Тернопіль.

Переможцем змагань стала команда юних майстрів шкіряного м’яча з Рогатина, яка у фінальному матчі з рахунком 2:1 перемогла однолітків з Тернополя. Третє місце у бережанських футболістів, які у «малому фіналі» здобули перемогу над юнаками із Монастириська лише в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 (основний час закінчився 1:1).

Команди-переможець і призери нагороджені кубками і грамотами департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, - повідомляє директор РЦФЗН «Спорт для всіх» Володимир Савочка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: