У Бережанах турніром з міні-футболу вшанували бійців АТО

20 листопада 15:42
Переглядів: 180
україна

В с.Котів Бережанського району за ініціативи сільської ради і підтримки Бережанської районної федерації футболу та Бережанського РЦФЗН "Спорт для всіх" проведено турнір з міні-футболу, приуроченого бійцям АТО з Бережанщини. У ньому  взяли участь 9 команд, які були поділені на три групи.

За підсумками проведених матчів групового етапу у фінальну частину вийшли три команди: ФК Котів, ФК За Україну (м.Бережани) і ФК Лапшин. А перше місце в турнірі виборола бережанська команда ФК За Україну, яка здобула перемоги над своїми суперниками з Котова (результат 1:0) і з Лапшина (результат 2:0). Матч між командами ФК Котів і ФК Лапшин закінчився внічию 0:0. Таким чином, за додатковими показниками господарі ФК Котів став другим, а ФК Лапшин — третім. Команди-учасники нагороджені грамотами, а призери — грамотами і грошовими винагородами.

Особливістю даного турніру була участь у ньому 4-х учасників АТО: Богдана Кудли (с.Божиків), Віктора Олійника (с.Вільховець), Олега та Володимира Матвіїшиних (м.Бережани). І щоби учасники АТО та їх родини відчували, що земляки їх підтримують, футболісти і вболівальники подякували своїм героям за патріотизм та гідно виконаний обов’язок перед Вітчизною та вручили їм невелику грошову допомогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: