У бібліотеках Львівщини продовжує презентуватися проект НОК України #Olimpiclab

11 квітня 20:00
Переглядів: 132
#Olimpiclab

Цими днями в приміщення бібліотеки-філіалу №26 ЦБС для дітей м. Львова (вул. Окружна, 29) за сприяння відділення НОК України у Львівській області та управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації відбулася чергова презентація проекту НОК України #‎Olimpiclab.  Такий дитячий просвітницький захід було приурочено до відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру. До участі у цій непересічній зустрічі окрім семикласників загальноосвітніх шкіл №51 та №77 м. Львова, було запрошено також дітей з родин воїнів АТО, які мешкають переважно у Франківському районі міста Львова.

Діти, як активні читачі бібліотеки, з великою цікавістю ознайомилися з виступом виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області, учасниці зимових Олімпійських ігор з гірськолижного спорту Христини Опьоли; стипендіата НОК України, учасниці Перших Юнацьких зимових Олімпійських ігор з санного спорту Галини Куречко та головного спеціаліста управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Ольги Любичанківської.

Особливо активну участь усі учасники заходу взяли в тематичній олімпійській вікторині. При цьому школярі, які продемонстрували найкращі знання, отримали олімпійські щоденники. А на згадку про такий захід усі учасники #‎Olimpiclabотримали пам’ятні значки із емблемою НОК України.

Зі свого боку завідувач бібліотеки Світлана Дубініна висловила щиру подяку за подаровані для  бібліотеки книги олімпійської тематики від НОК України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: