У бібліотеках Львівщини продовжує презентуватися проект НОК України #Olimpiclab

11 квітня 20:00
Переглядів: 66
#Olimpiclab

Цими днями в приміщення бібліотеки-філіалу №26 ЦБС для дітей м. Львова (вул. Окружна, 29) за сприяння відділення НОК України у Львівській області та управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації відбулася чергова презентація проекту НОК України #‎Olimpiclab.  Такий дитячий просвітницький захід було приурочено до відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру. До участі у цій непересічній зустрічі окрім семикласників загальноосвітніх шкіл №51 та №77 м. Львова, було запрошено також дітей з родин воїнів АТО, які мешкають переважно у Франківському районі міста Львова.

Діти, як активні читачі бібліотеки, з великою цікавістю ознайомилися з виступом виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області, учасниці зимових Олімпійських ігор з гірськолижного спорту Христини Опьоли; стипендіата НОК України, учасниці Перших Юнацьких зимових Олімпійських ігор з санного спорту Галини Куречко та головного спеціаліста управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Ольги Любичанківської.

Особливо активну участь усі учасники заходу взяли в тематичній олімпійській вікторині. При цьому школярі, які продемонстрували найкращі знання, отримали олімпійські щоденники. А на згадку про такий захід усі учасники #‎Olimpiclabотримали пам’ятні значки із емблемою НОК України.

Зі свого боку завідувач бібліотеки Світлана Дубініна висловила щиру подяку за подаровані для  бібліотеки книги олімпійської тематики від НОК України.

За матеріалами: sport-oda.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити