У боротьбі за Кубок Суперліги. "Говерла" - "Галичина" 84:75

12 січня 20:45
Переглядів: 353
галичина

Жеребкування Кубка Суперліги цьогоріч звело дві галицькі команди вже на стадії 1/4 фіналу. Безперечно, для обох суперників такий варіант досить непоганий, адже можна було потрапити на "Дніпро" чи "Будівельник" і впевнено сказати "па-па" кубковим змаганнням ще до їх початку. Також можна було потрапити на якогось прохідного аутсайдера і, закидавши його головними уборами, також вилетіти з Кубка. Натомість, і львів'яни, і франківчани отримали практично рівного собі суперника, що, безперечно, додало велику порцію інтриги цій стадії змагань.

Старт сьогоднішньої гри (першої у двоматчевому протистоянні) візуально краще вдався "Говерлі" - у діях господарів можна було побачити більше логіки. Рахунок, втім, не показував очевидної переваги котроїсь із команд. Суперники атакували дуже моторно й жваво, що спричинило достатню кількість помилок з обох сторін. Чверть завершилась із рахунком 26:22 на користь "ведмедів". Знаковим епізодом цього відрізку гри став блок-шот від Гуменюка на Орленкові. Стало одразу зрозуміло, що звичної переваги під кільцем у нас сьогодні не буде.

Друга чверть лише підтвердила побоювання - господарі без особливих, здалось, потуг почали нарощувати відрив у рахунку. На дванадцять очок "Говерли" "Галичина" відповіла двома, і на табло вже 38:24. Коли львів'яни почали скорочувати різницю, почались проблеми під щитом. Гуменюк очевидно перегравав Орленка. А потім трапився взагалі огидний епізод: гості втрачають м'яча в атаці, господарі швидко пасують під чужий щит, а цілком вільний Джеймс перед слем-данком ще стоїть і чекає на захисників суперника. Таку катастрофу у захисті жодними атакувальними успіхами виправити не вийде... Те, що на перерву команди пішли за рахунку 50:41 - велике щастя для гостей. Такий рахунок давав надію на подальшу боротьбу.

Третя чверть, попри великі сподівання, пройшла за сценарієм господарів майданчика. "Говерла" більшість часу просто тримала потрібну різницю у рахунку, а під кінець чверті дозволила собі навіть цю різницю збільшити. Власне кажучи, тут був казочці кінець. 71:54 перед завершальною десятихвилинкою змушували думати лише про пристойну поразку перед львівським матчем. Найголовніше в такому трагічному становищі - різниця м'ячів, на якій Ваш покірний слуга так часто наголошує.

Львів'яни, наче почули наші прохання, почали грати гостріше і кидати влучніше. Нашим хлопцям вдався феноменальний відрізок, в якому вони закинули п'ятнадцять очок, а суперники - два. З'явились шанси на те, аби переламати хід гри, але впевнено почав діяти Люльдюрай, котрий врятував свою команду від напруженої фінальної боротьби, заробивши на собі неспортивний фол та кілька очок. Найприкріше, що після цього гості знову припинили гру в захисті, даючи "Говерлі" повну свободу дій. Матч завершився з рахунком 84:75, що, втім, ще не вбило всіх наших надій на прохід до півфіналу. Тепер очікуємо на матч-відповідь у Львові вже цієї суботи.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: