У Бродах на Львівщині визначились переможці "Шкіряного м'яча"

12 липня 13:27
Переглядів: 256
Шкіряний мяч

11 липня 2014 року у м. Броди, що на Львівщині, на стадіоні “Ювілейний” відбувся фінал першості Бродівського району з футболу серед учнівської молоді на призи клубу “Шкіряний м’яч”. 

За вихід до наступної стадії змагань боролися 8 учнівських команд у 2-х вікових категоріях. У підсумку головний приз виборола шкільна команда с.Пониква Бродівського району.

 По завершенні турніру переможців привітала заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод, яка відзначила важливість масового спорту для популяризації здорового способу, а також побажала усім здоров’я та подальших перемог. 

Зазначимо, що кожна команда-учасник отримала у подарунок м’ячі, а гравці команд переможців були відзначені пам’ятними грамотами та медалями Бродівської райдержадміністрації. 

Нагадаємо, що футбольний турнір серед учнівської молоді на призи клубу “Шкіряний м’яч” проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров'я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу. 

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: