У Бродах загиблого в АТО героя вшанували баскетбольним турніром

22 листопада 23:25
Переглядів: 382
україна

За сприяння Бродівської районної державної адміністрації та Бродівської міської ради у спортивному залі на міському стадіоні «Ювілейний» відбувся кубок м. Броди з баскетболу присвячений пам’яті новітнього героя України – Степана Гунька.

У змаганнях взяли участь 6 команд, серед них і команда з Радивилівського району, оскільки Кубок м. Броди мав статус відкритих змагань. Друге місце – за командою «Оберіг», за яку виступав загиблий герой, а третє посіли учасники баскетбольного гурту «Галич».

Переможців та призерів змагань відзначили кубками, грамотами, медалями. Усі інші команди отримали заохочувальні призи – баскетбольні м’ячі, які вручив заступник Бродівського міського голови Олександр Єлиневський. Також нагороджували баскетболістів турніру пам’яті Степана Гунька головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Роксолана Гроцька.

За словами одного з організаторів турніру, Андрія Чобота, Турнір пам’яті загиблого героя хочуть проводити щорічно до Дня міста Броди.

Довідка ІА ЗІК.

Солдат Cтепан Гунько – військовослужбовець за контрактом, проходив військову службу в складі 80-ї окремої аеромобільної бригади (А0284), що дислокується у м. Львів. 20-річний юнак, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України 26 серпня 2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: