У Буковелі відбувся ІІ етап гірських перегонів "Карпатські Вершини"

10 травня 15:31
Переглядів: 179
автоспорт
Швидкість, адреналін, драйв - саме з такими словами ганяли як професіонали так і любителі по ідеальній гірській дорозі, що була збудована з села Яблуниця до курорту "Буковель" фірмою ПБС. Гонщики переконують, що це один з найцікавіших етапів гонки.
 
"Ідеальний асфальт дозволяє розвинути максимальні швидкість, а це для нас напевне найбільше задоволення витиснути з автомобіля всю потужність. Звичайно, небезпечні повороти додають адреналіну, але ганяти тут - одне задоволення!", - наголошує представник Івано-Франківська Юрій Лепьохін, який в результаті посів друге місце.
 
Це вже вп'яте один з етапів національної серії з гірських гонок серед аматорів та професіоналів "Карпатські вершини" "Трембіта" проводиться у Буковелі. Кожного року змінюють відрізки дороги та встановлюють додаткові перешкоди, аби урізноманітнити трасу, але головне, каже дебютантка гонки франківчанка Ірина Висоцька, не боятися, потренуватися та відчувати авто.
 
Ірина Висоцька серед аматорів посіла 3 місце, але результатом задоволена. Так само призові місця здобули Микола та Руслан Наговіцини з Коломиї - 1 та 2 місця відповідно. В призерах з Прикарпатських гонщиків на цьому етапі і Ігор Мисик з Калуша, який виборов першість.
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: