У чемпіонаті Калуша з футзалу лідирує ФК "Тужилів"

28 листопада 13:00
Переглядів: 123
Футзал
На початку листопада взяв старт Відкритий чемпіонат міста Калуша з футзалу серед аматорів, причому перші п'ять турів відбувались синхронно в обох лігах. І якщо в другому дивізіоні чотири колективи на-сьогодні ще показують максимальні результати, то в головному турнірі жодній команді не вдалось уникнути очкових втрат.
 
Так, минулорічний чемпіон, який змінив назву на ФК «Станькова», з мінімальним відривом переміг конкурентів – «Комбі» (2:1), голинський «Сокіл» (4:3) і «Будівельник» (4:3), проте несподівано поступився «Штурму» (0:2). Поки в першій лізі фаворити з'ясовували стосунки в матчах між собою, лідерство захопив ФК «Тужилів», в пасиві якого лише одна нічия з «Мікстоном». В свою чергу «Мікстон» в останньому турі не зумів обіграти ФК «Підмихайля» (2:2). Невизначеною є також ситуація і в нижній половині турнірної таблиці, де жодна із п'яти-шести команд-учасниць поки що не бажає отримувати статус аутсайдера перегонів.

І насамкінець, повідомляємо, що 13 грудня розпочнеться анонсований турнір третьої ліги. Планується участь шести команд, які зіграють між собою в два кола, а також стартують в розіграші Кубка міста з попереднього етапу. При такій схемі і такій кількості учасників турнірний внесок буде становити 800 грн. Нагадуємо, що команда-переможець в сезоні 2016-2017 р. р. напряму потрапить в другу лігу Відкритого чемпіонату міста Калуша, яка скоротиться до 14 команд.
 
Бажаючим прийняти участь в змаганнях третьої ліги, прохання звертатись за контактними телефонами: +380663792565, +380982512511; +380634160220. Загальне керівництво здійснює Управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради та міська Федерація футболу, безпосереднє проведення турніру покладається на суддівську колегію.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: