У чемпіонаті "Львівобленерго" визначилися чвертьфіналісти

07 червня 17:15
Переглядів: 186
Футзал

Завершився перший етап  чемпіонату "Львівобленерго" з футзалу серед працівників підприємства.За підсумками  першого етапу до чвертьфіналу потрапило 12 команд.На цій стадії змагань змагатимуться наступні колективи:

Група А:Борислав РЕМ,СОП,Городок РЕМ.

Група В: Технічна дирекція,ЛМЕМ"Маркетинг",Загін охорони.

Група С: РЕМ-4,ФК "Сяйво",ЛЕАТ.

Група Д: Шахтний РЕМ,Дрогобич РЕМ,Турка РЕМ.

Зараз в чемпіонаті наступає перерва.Чвертьфінальні матчі розпочнуться на початку вересня.На усіх стадіях змагань результати будуть оновлюватися. Слідкуйте за новинами на сайті.

   Група А

1. Борислав РЕМ     3      0     0       16 - 5     9

2. РЕМ - 4                  2      0     1        9 - 5      6

3. Миколаїв РЕМ       1      0     2        8 - 10    3

4. Сокаль РЕМ           0      0     3       3 - 16    0

                             18 травень 2016р. (середа)

1.       16.00       Борислав - Сокаль       8-0   

2.       16.30     РЕМ – 4 - Миколаїв       4-0

3.       17.00     Сокаль - РЕМ - 4            2-3

4.       17.30     Миколаїв – Борислав    3-5  

5.       18.00     Сокаль - Миколаїв         1-5   

6.       18.30     Борислав - РЕМ -4         3-2

                                 Група В

1. Техн.дирек.      2     1     0     14 - 2     7

2. ШРЕМ              2     1     0     13 - 2     7

3. Сколе РЕМ        0     1     2     3 - 14     1

4. Яворів РЕМ      0     1     2     3 - 15     1                               

                                     20 травня 2016 р. (п’ятниця )

1.      16.00          ШРЕМ - Яворів   7-0

2.       16.30           Тех.дир. - Сколе 7-0

3.       17.00           Яворів - Тех.дир. 1-6

4.       17.30           ШРЕМ - Сколе  5-1

5.       18.00.           Сколе - Яворів  2-2

6.       18.30           ШРЕМ - Тех.дир 1-1

                                                    Група С

1. ФК"Сяйво"         2     1     0        5 - 2      7           

2. СОП                       2     0     1        8 - 5      6

3. Стрий РЕМ           1      1     1      12 - 7      4

4. ЛЕН                       0      0     3       2 - 13     0

                            25 травня 2016р. (середа )

1.       16.00          Стрий - ЛЕН                   7-1

2.       16.30           ФК «Сяйво» - СОП      1-0

3.     17.00           ЛЕН – ФК «Сяйво»       0-2

4.       17.30           СОП - Стрий                 4-3

5.       18.00           СОП - ЛЕН                    4-1

6.       18.30           Стрий - ФК «Сяйво»  2-2

Група Д

 1. Дрогобич РЕМ               3      0      0      8 - 2       9     

2. ЛМЕМ "Маркетинг"   2      0      1     12 - 5      6

3. Пустомити РЕМ               1      0      2     3 - 16      3

4. ЛЕРБ                                 0      0      3       -----      0

                                    27 травня 2016р.(п’ятниця )

1.    15.00           Дрогобич - Пустомити               5-1

2.     15.30           ЛЕРБ – ЛМЕМ «Маркетинг»  0-5* тех.рез.

3.    16.00            Пустомити - ЛЕРБ                     5-0 * 

4.     16.30           ЛМЕМ «Маркетинг» - Дрогобич   1-3

5.     17.00             Пустомити - ЛМЕМ «Маркетинг» 2-11

6.     17.30            Дрогобич - ЛЕРБ    5-0 *

                                  Група   Е                                    

 1.Городок РЕМ        3      0      0      10 - 1     9 

2.ЛЕАТ                      2       0      1       6 - 8      9

3. Буськ РЕМ             1       0      2       1 - 8      3

4.Золочів РЕМ          0       0      3        ----       0

                  01 червня 2016р.       (середа )  

          1.   16.00           Городок - Буськ       3-0             

          2.   16.30           ЛЕАТ - Золочів        5-0 * тех.рез.

           3.   17.00           Буськ - ЛЕАТ           1-5             

           4.   17.30          Городок - Золочів   5-0 *

            5.   18.00           Золочів - Буськ      0-5 *     

            6.   18.30             Городок - ЛЕАТ  7-1

Група F

1.Загін охорони            3       0      0      21 - 4      9

2. Турка РЕМ               1       1      1     11 - 7       4

3. Жидачів РЕМ            1       1      1     7 - 19       4     

4. Жовква РЕМ             0       0      0     5 - 23       0

                                      03 червня 2016р.   ( п’ятниця )    

      1.   16.00           Загін охорони - Жидачів РЕМ         6-1   

     2.     16.30           Турка РЕМ – Жовква РЕМ             8-1

     3.     17.00           Жидачів РЕМ - Турка РЕМ            1-1          

     4.     17.30           Загін охорони - Жовква РЕМ       10-1

     5.    18.00           Жовква РЕМ - Жидачів РЕМ         3-5     

     6.     18.30           Загін охорони - Турка РЕМ          5-2

                                          Чвертьфінальні групи.

                              Група А                         2016 р. ( )

     1.(А 1)  Борислав РЕМ

     2.(С 2)   СОП

     3.(Е 1)  Городок РЕМ    

                             Група В                         2016 р.  ( )        

1. (В 1)     Технічна дирекція                  

2. (Д 2)    ЛМЕМ "Маркетинг"     

3. (F 1)     Загін охорони       

                         Группа С                     2016 р. ( )

1.(А 2)   РЕМ -4

2.(С 1)  ФК"Сяйво"

3.(Е 2)  ЛЕАТ

                         Группа Д                     2016 р. ( )

1. (В 2)   ШРЕМ

2. (Д 1)  Дрогобич РЕМ

3. (F 2)  Турка РЕМ    

                               Півфінальні групи

                            Група А                       2016 р. ( )

1.А 1

2.В 2  

3.С 1 

4.Д 2 

                           Група В                         2016 р. ( )

1.А 2

2. В 1

3. С 2

4. Д 1

                          Фінал                          (2016 р.)

                  1.    А 1 - В 2

                 2.     А 2 - В 1                

Переможені :     матч за третє місце                    

Переможці :     матч за перше місце .          

       А 1                                       В 2

          В1                                       А 2

Матч за третє місце    

Матч за перше місце

За матеріалами: energia.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити