У чемпіонаті Тернопільського району два лідера

20 травня 11:17
Переглядів: 125
гол

Відбулися матчі другого і третього турів чемпіонату Тернопільського району з футболу. В кожній з ліг уже починають вимальовуватися колективи, які хочуть боротися за медалі в першості.

В першій лізі лідирує минулорічний чемпіон – команда з Грабівців, яка отримала три перемоги на старті. Також дев’ять очок і в дебютанта з Товстолуга. Сім залікових балів в активі срібного призера – команди «Говерла» Дубівці. Невдало стартували багаторічні призери останніх чемпіонатів – футболісти з Великих Бірок. В їхньому активі лише одне очко. Без залікових балів виступають два дебютанти першої ліги – команди з Мишковичів і Гаїв Шевченківських.

Зустрічі другого і третього турів в першій лізі завершилися з такими результатами: Мишковичі – Товстолуг 0:2, В.Бірки – Шляхтинці 2:2, Івачів – Дичків 4:8, В.Березовиця – Дубівці 0:0, Гаї Шевченківські – Грабівці 0:2, Плотича – В.Гаї 4:0, Товстолуг – В.Березовиця 3:2, Шляхтинці – Івачів 1:2, Дичків – Плотича 1:2, Дубівці – Гаї Шевченківські 7:0, Грабівці – В.Бірки 3:1, В.Гаї - Мишковичі 2:1.

Зустрічі в другій лізі в ці два ігрових дня принесли наступні результати: група А - Ігровиця – Озерна  0:11, Козлів – Довжанка 1:3, Підгороднє – Пронятин 2:2, Кутківці – Забойки 1:1, Домаморич – Цебрів 4:1, Довжанка – Цебрів 0:0, Озерна – Пронятин 4:0, Підгороднє – Ігровиця 7:3, Кутківці – Домаморич 1:2, Забойки – Козлів 4:0, група Б - Жовтневе – Динамо 0:2, Смиківці – Романівка 0:5, Лозова – Байківці 2:2, Гаї Шевченківські-2 – Біла 1:6, М.Ходачків – Стегниківці 3:2, Романівка – Біла 3:3, Динамо – Стегниківці        3:2, Байківці – Жовтневе 5:3, Лозова – Гаї Шевченківські-2 4:1, М.Ходачків – Смиківці 4:2, група В - Плотича-2 – Петрики 4:3, В.Березовиця-2 – Грабівці-2 3:3, Баворів – В.Глибочок 1:7, Прошова – В.Лука 3:2,Острів – Білоскірка 2:1, Грабівці-2 – Білоскірка 0:3, Петрики – В.Глибочок 0:1, Баворів – Плотича-2 2:4, Прошова – Острів 1:5, В.Лука – В.Березовиця-2 3:0.

Як видно з результатів в другій лізі вдало стартували колективи, які ще в минулому році виступали в еліті районного футболу. Це футболісти з Озерної, Домаморичів, Білої і Великого Глибочка, які буквально змітають своїх противників, дозволяючи собі рідко розслабитися. Також кожен рік борються за медалі команди з Байківців, Романівки, Білоскірки. На повагу заслуговують наші правоохоронці з «Динамо» (Ступки) і молодий колектив з Острова, які ще не втратили очок в цій першості.

25 травня, в день виборів Президента країни. Побажаємо нашим футболістам своєю поведінкою і майстерністю в зустрічах четвертого туру показати всім, що наш народ з гідністю справляється з тяжкими проблемами в суспільстві, а футбол нас ще більше  згуртовує.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: