У чемпіонаті Тернопільського району з футболу стартувало друге коло

04 серпня 22:23
Переглядів: 334
гол

Стартувало друге коло чемпіонату району з футболу. Після перерви у турнірі  команди вийшли на старт другого кола.

В першій лізі усі претенденти на медалі доказали свою перевагу над переслідувачами. Рахунки зустрічей говорять про перевагу команд , які займають передові місця, над переслідувачами: Мишковичі -  Товстолуг 0:1, В.Бірки -  Шляхтинці 5:1, Дичків - Івачів 4:0, Дубівці -  В.Березовиця 4:0,Грабівці - Гаї Шевченківські 7:0, Плотича -  В.Гаї  4:3.

Тільки дві гри зберігали інтригу — футболісти з Мишковичів мінімально поступилися команді з Товстолуга , а представники з Плотичі на останніх хвилинах вирвали перемогу в колективу з Великих Гаїв. В усіх інших зустрічах перевага однієї із команд була більш ніж переконливою. Так що в лідируючій групі все залишилося без змін: у Грабівців зараз на рахунку 34 очка, 27 залікових пунктів у представників з Плотичі, по 25 очків набрали команди з Дубівців і Товстолуга. Плачевна ситуація в колективів з Івачева і Гаїв Шевченківських, яких тільки диво  зможе не понизитись у класі.

В другій лізі теж більшість команд, які претендують на підвищення у класі, здобули чергові перемоги. А зустрічі принесли такі результати: група А — Озерна  - Ігровиця 3:0, Довжанка - Козлів 0:0, Пронятин - Підгороднє 3:3, Забойки - Кутківці 0:1, Цебрів -  Домамаорич 5:3, група "Б — Динамо - Жовтневе 2:1, Романівка - Смиківці  +:- (3:0), Байківці - Лозова 1:1, Біла - Гаї Шевченківські-2 5:2, Стегниківці -  М.Ходачків 4:2, група "В" — Петрики - Плотича-2 2:5, Грабівці-2 - В.Березовиця-2 6:4, В.Глибочок -  Баворів 7:1, В.Лука - Прошова 1:2, Білоскірка -  Острів 1:1, Товстолуг-2 – Лучка 8:3.

Лідери перегонів не змінилися. Так в групі "А" з великим відривом лідирують представники з Озерної, в активі яких 28 залікових пунктів, у команди з Пронятина  19 очок, у колективу з Довжаки стало 16 балів. В групі "Б" синхронно в останніх турах йдуть команди з Білої і Романівки, виграючи всі ігри підряд. Зараз і футболістів з Білої 28 очок, а у представників з Романівки 25 залікових балів і в наступному турі вони будуть грати між собою і, напевно, вирішуватимуть долю путівки в вищий дивізіон. А в групі "В" лідер з Острова  (25 очок в турнірній таблиці) задовільнився нічиєю у грі з командою з Білоскірки , чим скористалися представники з Великого Глибочка і Прошови (в активі кожного з них  по 24 бали), наблизившись до заповітного першого місця на відстань одного турнірного очка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: