У чемпіонаті Тернопільського району з футболу загострюється боротьба за лідерство

05 липня 19:03
Переглядів: 351
Футбол

З кожним туром все спекотніше стає в боротьбі за призові місця в вищій лізі чемпіонату Тернопільського району з футболу.

Ось і цього разу дві перших команди минулорічного чемпіонату синхронно зазнали поразок – Грабівці в упертій боротьбі поступилися в Дубівцях, а футболісти з Плотичі зазнали краху в Прошовій. Цим скористалися інші лідери першості – колектив з Білої не залишив ніяких шансів футболістам з Товстолуга, а команда з Великих Бірок на виїзді з трудом переграла опонентів з Великого Глибочка.

Повні статистичні дані туру такі: Біла – Товстолуг 6:0, Дубівці – Грабівці 3:2, Острів – Шляхтинці 1:5, Дичків- Озерна 2:2, Прошова – Плотича 3:0, В.Глибочок – В. Бірки 1:2 . Турнірну таблицю продовжують очолювати футболісти з Білої, в активі яких 18 очків, але вже цього тижня їх можуть обійти представники з Великих Бірок (17 балів), які проведуть перенесену раніше зустріч з командою з Прошови. Третім в турнірній таблиці з п’ятнадцятьма очками йде колектив з Грабівців. Замикають лігу сильніших футболісти з Дичкова (4 очки). Озерної (2 пункти) і Товстолуга (1 бал).

В першій лізі впевнено просуваються до чемпіонства футболісти з Залізців ( 21 турнірне очко ), які в цьому турі не зустріли опору в Кутківцях.  Другими йде колектив з Великої Луки, в активі яких сімнадцять балів. А ось ще один з лідерів – команда Динамо програла в Пронятині, при чому гру гості закінчували зустріч без двох гравців, яких було вилучено з поля. Продовжують нащупувати свою гру після невдалого старту футболісти з Великої Березовиці, які після чергової перемоги з тринадцятьма очками вийшли на третє місце. А ось відстань від третього до десятого місця складає всього три очки, так що боротьба ще вся попереду. Явним аутсайдером являється колектив з Романівки, який зумів здобути всього один заліковий бал. Зустрічі ж восьмого туру в першій лізі принесли такі результати: В.Березовиця – Забойки 5:3,  Івачів – В.Гаї 3:2,В.Лука – М.Ходачків 3:1, Романівка  – Байківці 3:4, Пронятин – Динамо 3:2, Кутківці – Залізці 0:3.

В другій лізі вже стартувало друге коло, оскільки в двох групах виступає по вісім команд. Ігри завершилися з такими результатами: група «А» – Чистилів – Драганівка 2:4, Гаї  Шевченківські – Петрики 2:5, Довжанка – Лозова 3:4, Стегниківці – Домаморич 4:2, група «Б» – Соборне – Білоскірка 2:4, Настасів – Красівка-Дичків-2  3:5, Смиківці – Баворів 1:0, Острів-2 – Мишковичі 0:10. Як видно з результатів в групі «А» лідери з Гаїв Шевченківських зазнали домашнього фіаско, при чому після першого тайму вони вигравали 2:1. Цим скористалися футболісти з Драганівки, які після чергової перемоги за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів вийшли на перше місце ( в обох колективів по вісімнадцять очків), і  в наступному турі нас очікує матч Драганівка – Гаї Шевченківські.

Найцікавіші ж події трапилися в групі «Б». Так колектив з Мишковичів встановив рекорд чемпіонату, забивши десять сухих м’ячів футболістам з Острова-2. А зустріч третього туру між командами Баворів – Соборне волевим рішенням контрольно-дисциплінарного комітету Тернопільської обласної федерації футболу було дограно. Догравалися незавершені вісімнадцять хвилин матчу за рахунку 3:2 на користь господарів, при чому в них було вилучено двох гравців. І за цей проміжок часу футболісти з Соборного зуміли забити два м’ячі і схилити шальки терезів на свою користь. То ж в турнірну таблицю вже занесено рахунок 4:3 на користь команди з Соборного. А лідирують в групі «Б» команди з Білоскірки (20 очків) і Мишковичів (17 балів).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: