У чемпіонаті Тернопільської області з волейболу перемогла команда Борщівського району

03 червня 11:44
Переглядів: 194
волейбол

Завершився останній тур другого кола чемпіонату Тернопільської області з волейболу серед чоловічих команд. Вісім команд-учасниць провели останні поєдинки в спортивному комплексі Теребовлянської дитячо-юнацької спортивної школи, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Як зазначив координатор змагань Віталій Туркула, чемпіонат області не проводився десять років, проте в районах є команди, які беруть участь у змаганнях фізкультурно-спортивного товариства "Колос" і мріють про старти у більш престижних змаганнях. Саме тому, 22 грудня минулого року стартував перший тур чемпіонату, і турнір тривав 5 місяців поспіль.

Організатори чемпіонату вже сьогодні складають плани на проведення такого чемпіонату і в сезоні 2014-2015 року, в якому передбачається участь більше десяти команд, і стартуватиме наступний турнір у жовтні цього року.

А переможцями чемпіонату 2014 року стали волейболісти Борщівського району у складі: Божик Віталій, Деренівський Андрій, Слуханський Микола, Мельничук Тарас, Стангрет Назар, Іванишин Сергій, Шевчишин Антон, Лань Іван, Цимбалістий Володимир, Закришко Олег.

Друге місце у волейбольного колективу Бережанського району у складі: Івахів Віктор, Забутний Олександр, Стефанів Тарас, Мостепанюк Бгдан, Шамрило Володимир, Синьковський Тарас, Рапіцький Тарас, Кунька Петро, Ухман Андрій, Савочка Володимир.

На третьому місці — представники міста Скалат Підволочиського району: Козловський Ярослав, Данилюк Ігор, Кривецький Олег, Баран Олег, Голуб Олександр, Кривий Василь, Міргев Володимир, Мелян Роман, Борисюк Богдан, Ваврикович Іван.

Таблиця результатів ігор чемпіонату Тернопільської області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2013-2014 року.

1 місце — Борщівський район — 38 оч.

2 місце — Бережанський район — 33 оч.

3 місце — Підволочиський район — 27 оч.

4 місце — Чортківський район — 24 оч.

5 місце — "Галактика комфорту" м. Тернопіль — 20 оч.

6 місце — Теребовлянський район — 19 оч.

7 місце — Збаразький район — 4 оч.

8 місце — Тернопільський район — 3 оч.

br /

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: