У Чорткові провели волейбольний турнір - перемога дісталася теребовлянцям

23 вересня 11:03
Переглядів: 139
Волейбол

У Чорткові на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Економіст" відбувся турнір з волейболу. Сім команд обласного значення взяли участь у спортивному дійстві, яке проходило за підтримки політичної сили "УКРОП".

На товариські змагання приїхали команди з Теребовлі, Борщівського та Чортківського районів. Для спортсменів — це один з небагатьох способів проявити себе, адже спорт на Тернопільщині, на жаль, не надто активно підтримують.

— Тернопільщина має великий спортивний потенціал, але у нас його не розвивають.  Потрібно підтримувати молодь. Стимулювати її до занять спортом, — розповідає «укропівець» Роман Яворський. — До Чорткова на турнір з волейболу приїхали передові команди області. Для них це була чудова можливість не лише проявити себе, але й позмагатись з достойним суперником.

Організатор турніру розповідає, що спортивне дійство пройшло дуже насичено. Учасники залишились задоволені організацією турніру та з нетерпінням  знову чекають на подібний захід.

— В області є багато перспективних волейбольних команд, але вони не мають можливості проявляти себе. До прикладу, цьогоріч була проведена лише обласна спартакіада і обласний чемпіонат з волейболу. Тому дуже добре, що "укропів ці" підтримали таку спортивну ініціативу та допомогли у проведенні спортивного дійства, — розповідає майстер спорту з важкої атлетики та один із організаторів турніру голова Чортківської міської організації партії "УКРОП" Петро Костур.

Додамо, що команди переможці окрім грамот та медалей отримали також грошові винагороди. Загалом перше місце у змаганнях здобула Теребовлянська команда, друге Борщівська, а третє Чортківська команда.

У планах "укропівців" найближчим часом провести турнір з боїв без правил.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: