У Чорткові пройшли змагання з футзалу "Подарунки Миколая"

06 січня 09:30
Переглядів: 132
Футзал

Чортківський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 26-27 грудня організував проведення турніру з футзалу «Подарунок Миколая». Відбувся захід у місцевому спортивному комплексі «Економіст».

Участь у змаганнях взяли 17 команд:14 команд з Чортківського району і три команди гостей - дві команди із Заліщицького району та колектив із міста Копичинці Гусятинського району. Метою проведення змагань була не тільки пропаганда фізичної культури і спорту, але й збір благодійних внесків, які передали для потреб Родинного дому «Введення в храм Пречистої Діви Марії» .

Два дні тривали справжні лицарські футзальні поєдинки та нарешті було визначено найсильніших. Перемогу у турнірі здобула команда міста Копиченці Гусятинського району, друге місце вибороли любителі футзалу із села Долина Чортківського району, третє місце посіла команда із села Поділля Заліщицького району.

Всього у турнірі з футзалу «Подарунки Миколая» взяли участь 170 чоловік. Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від організаторів турніру. Благодійні внески, які було зібрано під час змагань і передано для потреб Родинного дому «Введення в храм Пречистої Діви Марії», становлять 5100 гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: