У Чорткові відбувся Турнір з фрі-файту пам’яті Романа Ільяшенка

17 березня 23:00
Переглядів: 307
Фрі-файт

Відкритий турнір з фрі-файту, пам’яті майстра спорту України з фрі-файту Романа Ільяшенка відбувся у Чорткові. Роман у вересні 2014-го року загинув у зоні АТО, потрапивши під обстріл під Іловайськом, захищаючи Незалежність України. Віддати шану пам’яті земляку та проявити своє мистецтво у виді спорту, яким він займався, у Чорткові зібралося близько 110 учасників із дев’яти спортивних клубів, які представляли чотири області України.

Більшість із них очолюють колишні суперники Романа на килимі, але побратими і однодумці в житті. Сьогодні їх вихованці отримують ініціацію, багато хто вперше, - повідомляє Чортківський Районний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Загалом було проведено 83 поєдинки.

Організували змагання Всеукраїнська Федерація фрі-файту та контактних єдиноборств, Тернопільський обласний осередок федерації фрі-файту, Чортківська міська рада, Чортківський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Ініціатором проведення турніру виступив Георгій Никифорець - керівник Чортківського СК «Характерник» Всеукраїнської Федерації фрі-файту і контактних єдиноборств за підтримки міського голови Володимира Шматька. Організатори висловлюють щиру подяку усім небайдужим за спонсорську допомогу у проведенні турніру.

«…Я побачив у медиків бинт, з краплею крові,

Мабуть, розбитий сьогодні ніс чи губа хлопчаків

Зробить їх сильнішими і терплячішими до болі.

Подумав і сказав, що краще ми всі по краплі крові віддамо,

Ніж один Роман, але всю, яку мав, віддав за нас.

Більше казати нічого не хотів...

І не міг...»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: